Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W nocy spłonęła stodoła w Dąbku


Jak podaje mławska straż pożarna dziś w nocy spłonęła drewniana stodoła, stojąca na niezamieszkałej posesji w miejscowości Dąbek (gm. Stupsk). W działaniach gaśniczych uczestniczyły zastępy straży z Mławy, Wyszyn Kościelnych, Konopek, Stupska Dąbrowy i Dąbku. W chwili przybycia pierwszych zastępów straży, obiekt był całkowicie objety pożarem, w jego wyniku budynek uległ zawaleniu. Strażacy ugasili pożar, a następnie przeszukali pogorzelisko. Straty oszacowana na 5 tys. zł.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x