Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar w garażu na Podmiejskiej [fot.]


Trzy zastępy PSP Mława wyjechały do zgłoszenia o pożarze w garażu jednorodzinnego domu przy ulicy Podmiejskiej. Wewnątrz garażu znajdował się samochód osobowy. Do zdarzenia doszło dzisiaj (21 lipca) około godziny 22:30.


Jak podaje straż pożarna, żadna osoba nie została w zdarzeniu poszkodowana. Pożar został ugaszony, na razie nie wiadomo jakie straty ponieśli właściciele.

Aktualizacja.

W wyniku rozpoznania szczegółowego ustalono, że źródłem pożaru jest bagażnik samochodu osobowego Audi, zaparkowanego w garażu. Ratownicy w sprzęcie ochrony dróg oddechowych wstępnie ugasili pożar, a pojazd wypchnięto w celu dokładnego dogaszenia oraz przewietrzenia  garażu. Uratowano przednią część przedziału pasażerskiego oraz przedział silnikowy, a także garaż wraz z wyposażeniem. Wstępnie straty oszacowano na kwotę 5 tys. zł – poinformował st. kpt Jacek Dryll oficer prasowy KP PSP w Mławie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x