Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zginęła książęca pieczęć. Czy zwiedzający zwróci ją dobrowolnie?


Zamek Książąt Mazowieckich w Ciechanowie poszukuje zaginionej repliki pieczęci księcia Siemowita III, którą ukradł w miniony weekend jeden ze zwiedzających zamek turystów. Na swoim facebookowym profilu opublikował następujący wpis, z prośbą o jego udostępnianie.


„Kochani turyści w dniu wczorajszym (17 lipca) między godziną 17:00 a 18:00 zniknęła z ekspozycji replika pieczęci księcia Siemowita III. Liczyliśmy, że turysta, który ją zabrał zrobił to przez nieuwagę… i pieczęć dziś zwróci. Tak się niestety nie stało bardzo za nią tęsknimy i zapewniamy, że nigdzie jej nie będzie tak dobrze jak u nas… w zamku. Jako, że posiadamy zdjęcia z monitoringu… Wiemy kto to… zrobił. A zatem, jeszcze raz prosimy w imieniu księcia Pana Siemowita o jej rychłe oddanie… zapewniamy, że wtedy zamkowe lochy i dyby „znalazcę” ominą. Za udostępnianie owego obwieszczenia okolicznej gawiedzi serdeczne dzięki.”

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x