Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Janina Lampkowska ponownie dyrektorem ZPO nr 1. SP nr 2 jeszcze czeka na rozstrzygnięcie konkursu


Janina Lampkowska, dotychczasowy dyrektor ZPO nr 1 w Mławie, ponownie pokieruje tą placówką przez najbliższe 5 lat. Była jedyną kandydatką, która stanęła się do ogłoszonego przez ratusz konkursu.


– Wpłynęła jedna oferta –pani Janiny Lampkowskiej, aktualnego dyrektora Zespołu. Komisja po sprawdzeniu czy oferta spełnia wszystkie wymagania formalne, dopuściła kandydatkę do konkursu. W wyniku tajnego głosowania komisja wyłoniła panią Janinę Lampkowską jako kandydata na Dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie. 6 lipca br.  Burmistrz Miasta Mława podjął decyzję o zatwierdzeniu konkursu i  powierzeniu stanowiska dyrektora Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie pani Janinie Lampkowskiej na okres od 1 września 2020 r. do 31 sierpnia 2025 r.- informuje Magdalena Grzywacz, rzecznik prasowy UMM.

Na swojego dyrektora czeka jeszcze jak na razie Szkoła Podstawowa nr 2.

– Na drugi konkurs – na kandydata na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Mławie – wpłynęły dwie oferty: pani Jolanty Tyl i Sławomira Andrzeja Kubińskiego. Po analizie złożonej dokumentacji komisja stwierdziła braki formalne w obu ofertach i jednogłośnie podjęła uchwałę o niedopuszczeniu obu kandydatów do postępowania konkursowego. Ponowny konkurs na kandydata na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Mławie został ogłoszony8 lipca 2020 r. Termin składania dokumentów upływa 22 lipca br. o godzinie 15:00. – informuje rzecznik ratusza.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x