Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Katarzyna Jarzębska z Mławy z fryzjerskim Pucharem Polski


Mławska fryzjerka Katarzyna Jarzębska zdobyła Puchar Polski Ogólnopolskiej Komisji Fryzjersko-Kosmetycznej Związku Rzemiosła Polskiego. Jurorzy nagrodzili doskonale przez nią wykonaną klasyczną fryzurę męską. Gratulujemy sukcesu i mamy nadzieję na kolejny – przed panią Katarzyną bowiem kolejne zmagania, tym razem rangi międzynarodowej.


Konkurs o Puchar Polski jest organizowany co roku, tym razem jednak – ze względu na ograniczenia epidemiczne – został przeprowadzony on-line. Katarzyna Jastrzębska przygotowywała się do niego pod okiem Mistrza Świata we fryzjerstwie Andrzeja Matrackiego. Wykonana przez nią w ramach konkursu fryzura – klasyczna męska – zyskała uznanie jurorów i zagwarantowała mławiance zwycięstwo.

Przed panią Katarzyną kolejne wyzwanie i szansa na wielki sukces. Mławianka została powołana do Fryzjerskiej Kadry Polski, z którą wystąpi na Mistrzostwach Świata Fryzjerstwa Artystycznego Hairworld 2020 w Paryżu. Trzymamy kciuki!

źródło: Urząd Miasta Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 1 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x