Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trasy pełne niespodzianek. Cisowianka Mazovia MTB Marathon nad Zalewem Ruda już w tę sobotę!


fot. Cisowianka Mazovia MTB Marathon/Facebook


ksp Mława
Reklama

Już w tę sobotę, 18 lipca br. nad Zalewem Ruda startuje impreza inauguracyjna tegorocznej edycji Cisowianka Mazovia MTB Marathon. Organizatorzy zapewniają wysyp atrakcji. Do wyboru będą cztery dystanse, Hobby dla najmłodszych (7 km), Fit (17 km), ½ Pro (48 km) i Pro (70 km). 

Poniżej informacje ze strony Cisowianka Mazovia MTB Marathon.

Przygotowaliśmy dla Was nową trasę, która poważnie przetestuje Wasze umiejętności techniczne i sprawdzi wydolność płuc. Przeczytajcie opis, by już teraz poczuć przypływ adrenaliny.

Startujemy na zaporze Zalewu Ruda, by następnie pojechać szerokimi duktami wzdłuż brzegu przy plaży i wjechać na mostek po drugiej stronie zalewu. Za mostkiem czeka na nas pierwsze wzniesienie. Uwaga – miejscami jest piaszczyste. Kolejne pagórki to już szerokie drogi (do 6. kilometra). Fit skraca sobie przejazd, wybierając pofałdowane drogi pożarowe w stronę Dębowych Gór. To tam przyjdzie się Wam zmierzyć z dwoma bardzo wymagające podjazdy. Na szczęście, po tym wysiłku przyjdzie chwila wytchnienia. To po to, abyście nabrali sił przed finałową długą prostą. Finisz utrudnią Wam jeszcze dwa wzniesienia, gdzie być może rozstrzygną się losy maratonu na dystansie Fit.

Dla ½ Pro po rozjeździe Fit mamy niemało niespodzianek. To przede wszystkim długie i momentami bardzo strome ścianki. Będą też trudne technicznie zjazdy, które poprowadzą Was w stronę zalewu. To trasa zeszłorocznego odcinka specjalnego, ale tym razem poprowadzona w przeciwnym kierunku. Ten fragment to w większości kręte i wąskie single tracki, które zweryfikują Wasze techniczne możliwości. Po tej sekcji kierujecie się pofałdowanym terenem w stronę Dębowych Gór, wpadając na trasę Fit.

Co Was czeka podczas Mława Cisowianka Mazovia MTB Marathon?

Pierwszy maraton w sezonie i od razu wysyp atrakcji.

Organizacyjnie:

 • 4 dystanse: Hobby (7 km), Fit (17 km), ½ Pro (48 km) i Pro (70 km)
 • osobne starty dystansów: Hobby start o 9.50, Fit o 11.00, ½ Pro i Pro o 13.30
 • Twój wynik w formie SMS zaraz po przejechaniu mety
  wyniki on line dostępne na stronie www oraz w biurze zawodów
 • odbiór numerów startowych oraz opłacenie pakietów (Max, Flex) i opłat za pojedyncze maratony na cykl Cisowianka Mazovia MTB Marathon 2020 – od 8.00 (dla dystansu Hobby), 9.50 (dla Fit) i od 11.15 (dla 1/2 Pro i Pro)
 •  woda Cisowianka

Technicznie:

 • doraźna pomoc serwisu rowerowego od 8.30 do 13.30
 • ciepły posiłek regeneracyjny w postaci gorącej zupy

Motywacyjnie:

 • bidony z limitowanej kolekcji Tour de France dla każdego startującego od Continental Polska
 • bony zakupowe od Centrum Rowerowego dla zwycięzców na dystansach Pro i 1/2 Pro wśród kobiet i mężczyzn
 • atrakcyjne pakiety nagród od Continental Polska
  nagroda „Zawsze fair play, zawsze razem” od firmy Hurtap za szlachetną postawę na trasie
 • kolarska kolekcja strojów Cisowianka Mazovia MTB Marathon na sezon 2020
 • nagrody od AC dla młodych kolarzy z dystansu Hobby
 • nagroda od Alltop dla zwycięzcy dystansu Pro w kategorii Open Mężczyźni vouchery zakupowe o wartości 100 zł dla zwycięzcy i zwyciężczyni Open na dystansie Fit od GO Sport Polska

Szczegóły na oficjalnej stronie Organizatora: https://www.mazovia.zamanagroup.pl/

źródło: Cisowianka Mazovia MTB Marathon

oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x