Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Idą burze. Alert I stopnia dla naszego regionu


il. Pixabay


IMGW ostrzega, dziś burze możliwe są w całym kraju. W powiecie mławskim burz możemy spodziewać się w godzinach 14.00 – 23:00, towarzyszyć im może porywisty wiatr i grad.

Najsilniejsze rozwiną się na wschodzie i północnym wschodzie kraju. Tam opady deszczu będą sięgać 40 mm, a w przypadku kumulacji możliwe są wartości 50-60 mm. Porywy wiatru mogą sięgać 80-90 km/h. Miejscami będzie występować grad. Na zachodzie z burzami będą związane opady deszczu 15-25 mm oraz porywy wiatru 70-80 km/h.

Lokalnie, w naszym regionie prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, lokalnie do 40 mm oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Ważność komunikatu: Od: 2020-07-16 14:00 Do: 2020-07-16 23:00

il. IMGW

il. Burza-Alert-IMGW

źródło: IMGW/Burza-Alert-IMGW/oprac.red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x