Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejne zderzenie samochodów dziś w Mławie [aktualizacja]


Jak podaje rzecznik prasowy KP PSP w Mławie st. kpt. Jacek Dryll, dzisiaj (15.07.2020 r.) o 14:24 na skrzyżowaniu ul. Kopernika i ul. Konopnickiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Więcej informacji wkrótce.


AKTUALIZACJA:

Samochody Renault Thalia i Opel Astra znajdują się na skrzyżowaniu. Ruch odbywa się wahadłowo. Pojazdami podróżowały 3 osoby dorosłe. W chwili przybycia na miejsce zastępów PSP Mława poszkodowani znajdowali się pod opieką ZRM.

Działania straży pożarnej polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, dodatkowo zadysponowano zastęp OSP Turza Mała.

red.

 

Zobacz także…

AKTUALIZACJA: Mława. Zderzenie dwóch samochodów osobowych. Są ustalenia policji [foto]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x