Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policjant jechał po pijanemu ul. Gdańską w Przasnyszu i uderzył w drzewo


Jak donosi portal infoprzasnysz.com, Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu prowadzi śledztwo przeciwko funkcjonariuszowi policji z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie, który w dniu 5 lipca 2020 r. będąc w stanie nietrzeźwości, prowadził samochód osobowy marki Daewoo po drodze publicznej. Policjant po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut dotyczący jazdy po pijanemu.


Jak poinformowała prokuratura, w toku śledztwa ustalono, że w dniu 5 lipca 2020 r. w Przasnyszu Dariusz G. jechał ulicą Gdańską w kierunku ulicy Szosa Ciechowska. Nagle zjechał z łuku drogi i uderzył w przydrożne drzewa. Bezpośredni świadkowie zdarzenia, mając podejrzenie co do stanu trzeźwości kierowcy, uniemożliwili mu oddalenie się z miejsca zdarzenia. Zabrali Dariuszowi G. kluczyki od pojazdu. Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze policji oraz prokuratur z Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu. Po zbadaniu stanu trzeźwości Dariusza G. okazało się, że w wydychanym przez niego powietrzu zawartość alkoholu wynosiła 1,28 mg/l.

6 lipca 2020 r. w Prokuraturze Rejonowej w Przasnyszu przedstawiono Dariuszowi G. zarzut z art. 178 a § 1 k.k. Podejrzany odmówił składania wyjaśnień. Za zarzucane podejrzanemu przestępstwo grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

źródło: www.infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x