Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przeszła nawałnica. Strażacy pracowali przez kilka godzin non-stop


Przejście nad powiatem mławskim wczorajszego frontu burzowego spowodowało wiele szkód. Zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz druhowie z OSP wyjeżdżali wielokrotnie do zalanych piwnic i domów oraz innych interwencji.


Jak podaje mławska straż pożarna, odnotowano 29 interwencji.  Strażacy 14 razy interweniowali przy zalaniu piwnic i garaży, 10 razy przy powalonych drzewach i złamanych konarach.  W jednym przypadku było to zerwane poszycie dachu budynku gospodarczego, gdzie straty wyceniono na  1000 zł. Wichura spowodowała też  wybicie szyby w oknie budynku mieszkalnego. Najwięcej zdarzeń – bo 15 odnotowano w Mławie, 5 w gminie Wiśniewo, inne na terenie pozostałych gmin.

red.

Zobacz także…

Ściana deszczu nad Mławą. Zalane jezdnie i posesje [foto i video]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x