Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dobra wiadomość dla fanów Wojciecha Manna. Znów w eterze


fot. fb


Wczoraj nadawanie rozpoczęło internetowe Radio Nowy Świat. To rozgłośnia utworzona przez byłych dziennikarzy Programu III Polskiego Radia. Można jej słuchać za darmo w serwisach i aplikacjach Open FM i WP Pilot.

Nowe radio powstało z inicjatywy grupy byłych dziennikarzy i współpracowników Programu Trzeciego Polskiego Radia. W redakcyjnym gronie znaleźli się dobrze znani słuchaczom „trójki”  Wojciech Mann, Jerzy Sosnowski czy Michał Nogaś.

Radio powstało dzięki cieszącej się dużą popularnością zbiórce pieniędzy, która ruszyła w kwietniu br. i błyskawicznie udało się zebrać kwoty gwarantujące start i funkcjonowanie rozgłośni.

Jak posłuchać Radia Nowy Świat? Darmowe i pozbawione reklam korzystanie z radia zapewniają platformy streamingowe należących do Wirtualnej Polski: Open FM i WP Pilot. W oby przypadkach Radio Nowy Świat będzie dostępne zarówno na stronach internetowych, jak i aplikacjach mobilnych na systemy Android i iOS, a w przypadku WP Pilot także w aplikacjach Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay. Jednocześnie Radio Nowy Świat będzie pierwszym kanałem audio w WP Pilot.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
opop
opop
1 rok temu

Stara ekipa lewaków zebrała się do kupy w niemieckiej organizacji „Wirtualna Polska”, żeby siać komunistyczną propagandę.

sprtw
sprtw
1 rok temu
Reply to  opop

To radio jest jest internetowe, nie żadnej niemieckiej organizacji „Wirtualna Polska”.
To radio powstało ze środków byłych słuchaczy „Trójki” (dobrowolnych wpłat), a nie żadnych zagranicznych środków. Polityki w nim raczej się nie doszukasz. Tobie tylko polityka w głowie.
Jak trzeba być ograniczonym żeby takie brednie pisać.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  opop

Jesteś żałosny i śmieszny – dwa w jednym.
Wiesz o co chodzi, prawda?

mławianka
mławianka
1 rok temu

Znów wczoraj zaczęłam słuchać radia… po długiej przerwie.
Cieszę się bardzo.
Teraz tylko trzeba pomyśleć o zakupie nowego radia, które będzie odbierać programy stacje internetowe.
Radiowa „Trójka” padnie, jej żywot tak samo przesądzony jak Stadniny koni w Janowie Podlaskim.
No cóż czasy się zmieniają…
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, które ktoś celowo wylał – przecież można iść do sklepu i kupić nowe. 🙂

sic
sic
1 rok temu
Reply to  mławianka

czasem żeby zbudować coś nowego .trzeba coś zburzyć. A beton kruszy się wolno i ciężko.

sic
sic
1 rok temu

Kończ waść wstydu oszczędź. Kiedyś też miał radio nie jakie kolor i co. Radia nie ma. Nie ma to jak Nasza 7 demka . Panowie prowadzący są nie do przebicia.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x