Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

AKTUALIZACJA: Dachowanie koło Mebloluxu [foto]


Na drodze w kierunku Windyk, niedaleko sklepu meblowego samochód osobowy marki  VW Passat  wypadł z drogi i dachował w zbożu. Miejsce zdarzenia zabezpieczają strażacy z PSP Mława oraz OSP Wieczfnia Kościelna. Na razie nie wiadomo, czy kierowca został poważnie poszkodowany. Policja obecna na miejscu ustala okoliczności zdarzenia.


AKTUALIZACJA, godz. 21:25

Dachował samochód osobowy marki VW Passat. Pojazdem podróżował tylko kierowca. Mężczyzna opuścił pojazd przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy do chwili przybycia ZRM – informuje st. kpt. Jacek Dryll rzecznik prasowy KP PSP w Mławie.

 

 

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x