Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Autobusy MKM nie będą jeździć za DK7 do odwołania


Trwa budowa nowej nitki drogi krajowej nr 7 na odcinku mławskim. W związku z tym od poniedziałku 13 lipca br. wprowadzamy konieczne zmiany w przebiegu trasy autobusów linii nr 4 Mławskiej Komunikacji Miejskiej.


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o., operator Mławskiej Komunikacji Miejskiej, informuje, że z uwagi na budowę drogi ekspresowej nr 7 i przebudowę skrzyżowania ulic Warszawskiej i Cegielnia, od 13 lipca 2020 r. do odwołania zostaną wprowadzone zmiany na trasie jazdy autobusów MKM na linii nr 4.

Na czas trwania robót zostaną zlikwidowane przystanki na całej długości ul. Cegielnia oraz przystanek Warszawska Topolowa. Z przyczyn technicznych (ryzyko uszkadzania autobusu przy zjeździe z ul. Warszawskiej) autobusy MKM nie będą przejeżdżały przez DK 7. Z przystanku przy ul. Warszawskiej PUZ autobus linii nr 4 skręci w ul. Okólną i dojedzie  na parking cmentarza komunalnego (ul. Kolbego), gdzie zostanie zorganizowana tymczasowa pętla. 

Godziny odjazdów z pozostałych przystanków pozostają bez zmian.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Elis
Elis
2 lata temu

To powinni zrobić przynajmniej do ulicy Wisniowej, Malinowej, Poziomkowej. A nie zaraz likwidować autobus.

Sile
Sile
2 lata temu
Reply to  Elis

Tylko ciekawe jak miałby tam zawrócić. Może z tej dość wysokiej górki na Poziomkowej zjeżdżałby na Warszawską, albo odwrotnie?
Nie było autobusów i wszyscy sobie radzili w tej „metropolii” a teraz umarł w butach.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lata temu
Reply to  Sile

Bardzo ciekawe, bo cieżarówki z naczepą zjeżdżają z górki na Poziomkowej na ul. Warszawską. Tym barzdziej ciekawe, że z Cegielni jest wyznaczony objazd przez ul. Piaskową do Poziomkowej. Proszę sobie obejrzeć jak wygląda na tym odcinku ul. Piaskowa.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x