Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rowerem do „Nowego Berlina”


Gmina Stupsk zaprasza na kolejną wycieczkę rowerową. To dobry sposób, by  połączyć aktywność fizyczną z turystyką i historią regionu północnego Mazowsza z czasów drugiej wojny światowej. Szlakiem „Nowego Berlina” poprowadzi cyklistów przewodnik – Maciej Lewandowski – regionalista i pasjonat historii; to miedzy innymi on opowie nam o wydarzeniach jakie miały tu miejsce kilkadziesiąt lat temu.


Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Stupsk oraz gości na tę niezwykłą wyprawę, która wyruszy spod budynku Urzędu Gminy Stupsk dnia 19 lipca 2020 r. o godz. 14.00.
Trasa prowadziła będzie przez miejscowości: Stupsk – Jeże – Tyszki – Nosarzewo – Krzywonoś.
Zapisy prowadzone będą do dnia wycieczki u koordynatora ds. sportu – Olszewski Mariusz tel. 511-409-017

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x