Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pracownicy Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego  wsparli Gucia


Pracownicy Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego przyłączyli się do akcji #GaszynChallenge i wsparli Gucia. Zgodnie z zasadami wykonali pompki przysiady i nominowali do zabawy kolejnych uczestników.


Guciu jesteśmy z Tobą! Zachęcamy do wsparcia zbiórki: https://zrzutka.pl/62mzrd – napisali pod filmikiem z akcji pracownicy SOSW.

Zobacz filmik:

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x