Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mława. Kolizja na wiadukcie mazurskim [aktualizacja]Dzisiaj (9.07.2020 r.) tuż po godz. 14:00 na wiadukcie Mazurskim (obok LG) doszło do kolizji dwóch samochodów d osobowych (BMW i Toyota). Prawdopodobnie jedna osoba została poszkodowana – informuje st. kpt. Jacek Dryll rzecznik KP PSP w Mławie.

red.

AKTUALIZACJA, godz. 15:05 

Samochodami podróżowały łącznie 4 osoby, w tym dziecko. Jedna osoba dorosła (przytomna) została przetransportowana do szpitala.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x