Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stupsk. Otwarte zmagania siatkarskich drużyn


Gmina Stupsk zaprasza wszystkich miłośników piłki siatkowej na coroczny cykl rozgrywek o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Stupsk. Pierwszy etap turnieju rozegrany zostanie 26 lipca 2020 r. na boiskach w Strzałkowie. Kolejne lokalizacje to Stupsk i Dunaj. Dla najlepszych, przewidziane atrakcyjne nagrody.
Zgłoszenia poprzez facebook/AktywnaGminaStupsk lub telefonicznie u koordynatora ds. sportu: Olszewski Mariusz 511-409-017.


Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x