Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strażacy uratowali tonącą krowę [FOTO]


Niecodzienną akcję ratowniczą przeprowadzili strażacy z OSP Krasne (pow.przasnyski). Wezwani na ratunek, w pomysłowy sposób uratowali krowę, która wpadła do głębokiego rowu z wodą. A niewiele brakowało, a zwierzę przypłaciłoby to życiem. Do zdarzenia doszło 6 lipca około godziny 18:30.


– Po dotarciu na miejscu zastaliśmy gospodarza trzymającego głowę krowy nad wodą. Była tak zmęczona, że się nie poruszała. Trzeba było podłożyć pod nią węże strażackie, co nie było łatwe, bo woda wlewała nam się do butów. Wtedy przy pomocy traktora wyciągnęliśmy ją. Po chwili odpoczynku zwierzę wstało – poinformowali strażacy z OSP Krasne.

fot. OSP Krasne

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x