Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

23-latka zniknęła ze szpitala, została odnaleziona błyskawicznie


fot. ilustracyjne


W poniedziałek 6 lipca, dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał wiadomość o zaginięciu 23 letniej kobiety, która nie informując nikogo opuściła jeden z oddziałów ciechanowskiego szpitala. Z okoliczności zaginięcia wynikało, że kobiecie mogło grozić niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.  

Do poszukiwań zaangażowali się żołnierze 5 Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej w Ciechanowie, strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ciechanowie oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Rzeczk, Sarnowej Góry, Nasierowa Górnego oraz z Sońska, którzy wspólnie z policjantami przeczesywali leśne tereny. Szybkie zorganizowanie akcji poszukiwawczej i dobra współpraca na miejscu zaowocowała znalezieniem zaginionej.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x