Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

We wtorki ratusz czynny do 18-tej


Od 7 lipca br. Urząd Miasta Mława będzie ponownie otwarty dla interesantów we wtorki do godziny 18:00.


Po przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczna i faktem, że cześć urzędników pracowała zdalnie, burmistrz Sławomir Kowalewski zdecydował o powrocie do 10-godzinnej pracy ratusza we wtorki. Zapraszamy interesantów w każdy wtorek od 8:00 do 18:00 (w pozostałe dni tygodnia – od 8:00 do 16:00).  W tych godzinach będą dostępne wszystkie wydziały Urzędu Miasta Mława – także Wydział Spraw Obywatelskich oraz Urząd Stanu Cywilnego, które mają siedziby w Pałacu ślubów w parku.

Ze względu na wciąż utrzymującą się w Polsce wysoką liczbę przypadków zachorowania na COVID-19 przypominamy, że wiele spraw można załatwiać drogą elektroniczną (e-mail: [email protected]) lub telefonicznie (tel. 23 654 33 82). Dostęp do wydziałów ratusza jest ograniczony, jednak interesanci są obsługiwani w wyznaczonych punktach. Prosimy o stosowanie się do obowiązujących przepisów, trzymanie dystansu, zakrywanie nosa i ust.  

W holu, na dolnym korytarzu – wejście od dziedzińca – jest uruchomiony dwustanowiskowy punkt obsługi osób, które składają deklarację o wysokości opłaty za odbiór i zagospodarowanie odpadów. Właściciele nieruchomości do 10 sierpnia br. są zobowiązani złożyć deklarację w urzędzie. Druki kolportujemy bezpośrednio do skrzynek pocztowych właścicieli. W przypadku konieczności bezpośredniej konsultacji z pracownikiem Wydziału Środowiska, zapraszamy do punktu obsługi we wtorki do godziny 18:00, w pozostałe dni robocze – do 16:00.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
RTt
RTt
1 rok temu

Powinien być we wszystkie dni robocze czynny do 18-tej.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x