Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

UWAGA! Policja szuka zaginionej 44 – letniej mieszkanki Ciechanowa


Ciechanowscy policjanci prowadzą poszukiwania 44 letniej Joanny W., która w dniu 30 czerwca 2020 roku ostatni raz kontaktowała się z  rodziną o godz. 13:00. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała żadnego kontaktu z bliskimi.


Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie pod numerem 23 673-12-00 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

W dniu zaginięcia ubrana była w sukienkę koloru czerwonego z krótkimi rękawami o długości do kolan, klapki typu „japonki” koloru biało-fioletowego. RYSOPIS : wzrost ok. 158 cm, średnia budowa ciała,  włosy  krótkie (na jeża) koloru ciemnobrązowego z pasami siwizny, oczy koloru  brązowego, uzębienia – niepełne widoczne ubytki. uszy – średnie, nos – średni prosty.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszone są o pilny kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie tel. 23 673-12-00  lub z najbliższą jednostką Policji telefon 112

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x