Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar trawy tuż przy lesie


Wczoraj po południu strażacy wyjechali do pożaru trawy w miejscowości Złotowo-Koziczki. Pożar na pozór niegroźny mógł jednak szybko rozprzestrzenić się na pobliskie drzewa, a co za tym idzie doprowadzić do pożaru lasu. Dzięki szybkiej oraz niezawodnej akcji strażaków udało się opanować pożar trawy.


Strażacy przypominają o zachowaniu zasad bezpieczeństwa pożarowego. Bywa, że ogromna nieodpowiedzialność oraz bezmyślność człowieka doprowadza do wyniszczania przyrody, zamieszkujących w niej zwierząt. Każdy pożar to nie atrakcja to zagrożenie, a także ogromne niebezpieczeństwo!.

źródło i fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x