Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Policyjni „łowcy głów” wytropili w Mławie 29-latkę poszukiwaną za rozbój


Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Krakowie wytropili poszukiwaną listem gończym 29-latkę i zatrzymali ją w Mławie, wraz z miejscowymi policjantami. Skazana trafiła do zakładu karnego, gdzie ma do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za rozbój.


Od dwóch lat wymiar sprawiedliwości poszukiwał 29-latki, która za dokonanie rozboju w Olsztynie miała do odbycia karę 2 lat  pozbawienia wolności. List gończy za Darią M. wydał za nią Sąd Okręgowy w Olsztynie. 

Ponieważ ostatni adres zameldowania kobiety był w Piwnicznej (powiat nowosądecki)  do działań poszukiwawczych włączyli się policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Krakowie. Podejrzanej jednak w Małopolsce nie było. Co chwilę pojawiał się jakiś trop, po czym okazywało się, że kobiety nie ma w tym miejscu. Kilka dni temu jednak policjanci otrzymali sygnał, że może ona przebywać w województwie mazowieckim.

2 lipca br. policyjni poszukiwacze z Małopolski udali się do Mławy (w województwie mazowieckim), gdzie wraz z miejscowymi kryminalnymi z weszli do mieszkania, gdzie według ich informacji  chwilowo  znajdowała się poszukiwana. 29-latka została zatrzymana i osadzona w zakładzie karnym w Warszawie. 

W trakcie prowadzonych czynności poszukiwawczych ustalono, że ma ona dwójkę małoletnich dzieci, które z uwagi na nieobecność matki  pozostają pod opieką babci.  W związku z powyższym wystąpiono do Sądu Rodzinnego o  zabezpieczenie interesu dzieci. 

źródło: Policja Małopolska

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
hehe
hehe
1 rok temu

w tych ciemnościach w Mławie łatwiej się ukryć

Ktosiek
Ktosiek
1 rok temu
Reply to  hehe

To co napisali to jedna wielka bzdura. Latwo naklamac o dziewczynie ale jeszcze wszystko beda prostowac

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x