Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek w Giełczynie. Wywrócona ciężarówka z paszą [fot.]


fot. nadesłane


Do zdarzenia doszło dziś (4 lipca) około godziny 5. rano na drodze Strzegowo – Radzanów w miejscowości Giełczyn. Samochód ciężarowy przewożący paszę dla zwierząt wywrócił się na bok uderzając kabiną w drzewo. – Jak podaje mławska straż pożarna, w pojeździe nie było osób zakleszczonych, na razie brak jest informacji, czy kierowca odniósł poważniejsze obrażenia.  Miejsce zdarzenia zabezpieczają dwa zastępy PSP Mława oraz zastęp OSP Strzegowo.  

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x