Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wypadek na „siódemce” koło Starych Kosin [fot.] Aktualizacja


Wypadek ciężarówki z naczepą na krajowej „siódemce” w okolicy Starych Kosin. Z nieustalonych na razie przyczyn kierowca pojazdu w pewnym momencie zjechał z drogi i uderzył w betonowy przepust. W zdarzeniu ucierpiał kierowca ciężarówki, chociaż opuścił pojazd o własnych siłach jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych. Na miejscu są dwa zastępy PSP Mława oraz zastęp OSP Kowalewo.


Aktualizacja.

Jak podaje mławska policja do wypadku doszło prawdopodobnie z powodu usterki, kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na pobocze a następnie do rowu. Kierowca ciężarówki opuścił kabinę dzięki pomocy świadków zdarzenia, był przytomny. Został przewieziony do szpitala. Był trzeźwy.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x