Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Miączyn Duży. W nocy spłonął traktor


Dziś w nocy, na podwórku jednego  z gospodarstw w miejscowości Miączyn Duży (gm. Szreńsk) spłonął rolniczy ciągnik. Do pożaru strażacy otrzymali wezwanie o godzinie 1:28. Na miejscu okazało się, że pożar wstępnie został już ugaszony przez pracowników gospodarstwa rolnego.


Strażacy prądem wody dogasili tlący się pojazd, zaparkowany w pobliżu budynku. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Działania na miejscy prowadzili druhowie z OSP Szreńsk i OSP Kowalewo, a także zastęp PSP z Mławy. Na miejscu obecny była też patrol policji.

źródło i fot. OSP Szreńsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x