Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rozbity bankomat przy handlowcu [fot.]


Już od wczesnego poranka zdumieni przechodnie omijali rozbity bankomat przy handlowcu. Według nieoficjalnych informacji, funkcjonariusze policji pojawili się na miejscu dopiero około godziny 8:30.  W tej chwili miejsce jest zabezpieczone i trwają czynności policji.


Nie wiadomo ile pieniędzy było w bankomacie i czy wszystkie zostały zrabowane. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że stało się to tuż pod okiem kamery monitoringu miejskiego.

JK


Zobacz także…

Bankomat przy handlowcu wysadzono. Są wstępne ustalenia policji

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
11 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
czytelnik
czytelnik
1 rok temu

Oszczędności jedno, a nowe autko jednego bądź drugiego towarzysza roma drugie. Tylko czekać jak pojawi się nowa „fura” na mieście.

podatnik
podatnik
1 rok temu

Okazja = nocy w mieście ciemno jak w d… czyni złodzieja. No niestety było to do przewidzenia.

mrówka faraon
mrówka faraon
1 rok temu

ciekawe czy monitoring w tych egipskich ciemnościach coś zarejestrował?

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  mrówka faraon

Nie sądzę żeby to były kamery na podczerwień 🙂

kot
kot
1 rok temu

w Częstochowie też ktoś bankomaty rozwala

Ela
Ela
1 rok temu

Inwalidę, emerytaz papieroskami złapać, ukarać, to tak a cuda się dzieją na mieście

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Ela

Ile razy trzeba powtarzać, że policjanci nie mogą być wszędzie, bo ich jest za mało?
Straż miejska w nocy nie pracuje.
Po prostu, wychodzą tu oszczędności burmistrza, które poczynił kosztem bezpieczeństwa i za to powinien odpowiadać burmistrz.

Marek
Marek
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Za wszystko burmistrz. Za burze z deszczem też. I Tusk jeszcze.

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Marek

Dodaj Merkel do tego jak już tak dodajesz.
Pan burmistrz ma teraz zagwozdkę, oj ma… a tak się chwalił „Ja podjąłem taką decyzję”. Teraz powinien za taką decyzję odpowiedzieć osobiście.
Gdyby było oświetlenie, może byto coś zmieniło, moze by nie doszło do tego rabunku. 4 godziny ciemności to jest szmat czasu…

mławianka
mławianka
1 rok temu

Co pomoże kamera w nocy jak światło jest wyłączone?
Burmistrz stworzył dla światka przestępczego idealne warunki do działalności swoją jakże innowacyjną decyzją i to on z własnej kieszeni powinien ponieść koszty związane z tym zdarzeniem, bo to on sam podjął taką a nie inną decyzję.
Co roku obradują nad bezpieczeństwem w mieście i co daje taka debata? – ano tylko koszty debaty, bo „ja” moje indywidualne, innowacyjne spojrzenie na świat – ot i skutki.
Mieszkańcy sygnalizowali, jakie efekty mogą byc takiej niepopularnej decyzji, ale „JA” wie lepiej, to niech teraz płaci.

Józek
Józek
1 rok temu

Wychodzą oszczędności burmistrza na oświetleniu ulicznym. Niech powie ile na bitwie i na dniach Mławy zaoszczędził których jak wiadomo w tym roku nie będzie.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x