Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

7,4 mln zł –  to wygrana w Lotto w  Działdowie


fot. ilustracyjne


Są różne sposoby by zostać milionerem. Dziś w nocy w Mławie rozbito bankomat, możliwe, że właśnie z taką nadzieją, za to w Działdowie raczej wolą zagrać w LOTTO, jak się okazuje z fantastycznym skutkiem.

Jak podaje Gazeta Lubuska,  we wtorkowym losowaniu padły trzy „szóstki”: jedna o wartości 7 427 837,90 zł w Lotto w Działdowie (woj. warmińsko-mazurskie) oraz dwie w Lotto Plus w Radomiu i Tarnowskich Górach. Te dwie ostatnie już o niższej, ale też niebagatelnej wartości 1 mln zł.

Wart ponad 7 mln zł kupon został złożony w punkcie LOTTO przy ul. Karłowicza paw. 3 w Działdowie. To druga „szóstka” odnotowana w tym mieście (poprzednia o wartości 2 923 229,40 zł padła 13 września 2003 roku). Oto wylosowane 30 czerwca liczby w Lotto: 3, 13, 19, 35, 40, 43.

red.


Zobacz także…

Rozbity bankomat przy handlowcu [fot.]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x