Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Stupsk. Pierwszy taki rowerowy rajd


44 km przemierzyli uczestnicy pierwszej wycieczki rowerowej z cyklu wakacyjnych spotkań na „dwóch kółkach”. W minioną sobotę prawie 60 osób zwiedziło szlak turystyczny, który powstał w ramach projektu „Tandemem w gminę Stupsk”.


Podczas wyprawy uczestnicy odwiedzili miejscowości, w których zbudowane zostały altany mające służyć uczestnikom jako przystanki na trasie szlaku. W każdym z tych miejsc rowerzystów witali mieszkańcy na czele z sołtysami i radnymi zapraszając do przygotowanych stoisk regeneracyjnych z przekąskami i napojami dla uczestników rajdu. Takie altany powstały w dziewięciu miejscowościach: Wola Szydłowska, Wyszyny Kościelne, Zdroje, Dunaj, Strzałkowo, Morawy, Bolewo, Żmijewo-Kościelne i Stupsk.

Kolejna taka wyprawa już 19 lipca 2020 r. Przypomnijmy, wypożyczyć rowery może osoba pełnoletnia,  maksymalnie na okres 48 godzin, w tym na weekend. Korzystanie z wypożyczalni jest bezpłatne, ale osoba wypożyczająca ponosi odpowiedzialność materialną za użyczony sprzęt. Po rowery można zgłaszać się w godzinach od 8.00 do 15.00 do gminnej biblioteki  (tel. 23 653 10 70) lub koordynatora sportu Mariusza Olszewskiego  (tel. 511 409 017). Szczegóły kolejnego rajdu organizatorzy podadzą wkrótce, a już dziś zapewniają, że  warto się zapisać.

red.

źródło i fot. gmina Stupsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x