Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rekonstruktorzy SRH 79 pp znów w akcji. Tym razem #GaszynChallenge


Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 79 Pułku Piechoty Strzelców Słonimskich im. Hetmana Lwa Sapiehy przyłączyło się do zbiórki środków finansowych w szczytnym celu jakim jest pomoc dzieciom chorym na rdzeniowy zanik mięśni. Nominowani do akcji #GaszynChallenge przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Ciechanowie wykonali zadanie pod pomnikiem Polskiego Piechura w Uniszkach zawadzkich.


– Pozdrawiamy serdecznie, życzymy dużo zdrowia i dorzucamy się do zbiórki pieniędzy na www.siepomaga.pl – napisali pod swoją filmową relacją rekonstruktorzy.

Dziękujemy za nominację ze strony Wojskowej Komendy Uzupełnień w Ciechanowie do akcji #GaszynChallange, wykonaliśmy zadanie i przyłączyliśmy się do zbiórki środków finansowych w szczytnym celu jakim jest pomoc dzieciom chorym na rdzeniowy zanik mięśni. Pozdrawiamy serdecznie, życzymy dużo zdrowia i dorzucamy sie do zbiórki pieniędzy na www.siepomaga.pl Zadanie zostało wykonane, a nominację otrzymują:1. Grupa Zabezpieczenia 26 WOG Ciechanów;2. GRH 14 pułku strzelców syberyjskich z Przasnysza.

Opublikowany przez Marcina Dominiaka Poniedziałek, 29 czerwca 2020

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x