Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Głużek. Mężczyzna utonął w stawie [fot i film]


Dzisiaj około godz. 8:40 mławscy strażacy otrzymali informację, z której wynikało, że w stawie w miejscowości Głużek prawdopodobnie utopił się mężczyzna. Na miejsce działań wyjechały 2 zastępy PSP Mława, w tym łódź oraz zastęp OSP Kowalewo.


Na miejscu okazało się, że  ciało mężczyzny pływało przy brzegu. Strażacy wydostali poszkodowanego na brzeg wiejskiego stawu, przybyły na miejsce lekarz stwierdził jego zgon. Na miejscu obecni są także strażacy z OSP Głużek. Trwają czynności policji i prokuratury.

red.

zobacz film:

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x