Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W zamkniętym mieszkaniu nieprzytomny mężczyzna. Interweniowali strażacy


fot. ilustracyjne


Wczoraj (28 czerwca) przed południem strażacy z Mławy i Kowalewa otrzymali wezwanie do pomocy w otwarciu jednego z mieszkań w miejscowości Modła (gm. Wiśniewo). Według osoby, która powiadomiła służby ratunkowe, w mieszkaniu znajdował się schorowany mężczyzna, z którym nie było kontaktu.

Strażacy dostali się do środka mieszkania, wewnątrz którego jak się okazało przebywał nieprzytomny mężczyzna. Chorego zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x