Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Gdyby wybory Prezydenta RP odbywały się tylko w powiecie mławskim, kto by zwyciężył ???


Wciąż czekamy na podanie przez Państwową Komisję Wyborczą oficjalnych i pełnych wyników głosowania w wyborach prezydenckich. Na razie pojawiły się już wyniki częściowe, zarówno w skali kraju jak i lokalnie. Gdyby wybory odbywały się tylko w powiecie mławskim według niepełnych jeszcze wyników, nie byłoby II tury, a bezapelacyjne zwycięstwo należałoby do Andrzeja Dudy.


Według tych częściowych wyników (dane z 37 spośród 52 obwodowych komisji wyborczych w naszym powiecie) w powiecie mławskim bezapelacyjnie wygrał Andrzej Duda. Kandydat ten uzyskał 65,92% ważnie oddanych głosów. Drugi wynik osiągnął Rafał Trzaskowski uzyskując 13,27% głosów, a za nimi kolejno Szymon Hołownia z 8,92% poparcia, Krzysztof Bosak z 6,28% poparcia, Władysław Kosiniak-Kamysz z 3,86% poparcia, Robert Biedroń z 1,06%.

Nadal czekamy na pełne wyniki wyborów ze wszystkich obwodowych komisji wyborczych. Według tych częściowych (z 87,16% komisji), podanych już w skali kraju, Andrzej Duda uzyskał 45,24% głosów, Rafał Trzaskowski 28,92%, Szymon Hołownia – 13,69%, Krzysztof Bosak –  6,79%, Władysław Kosiniak-Kamysz – 2,46 i Robert Biedroń – 2,12%. Pozostali kandydaci uzyskali poparcie poniżej 1%. Tak więc wydaje się pewne, że za dwa tygodnie Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski staną do II tury wyborów.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
60 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
1 rok temu

Elektorat Andrzejka to robotnicy, rolnicy, emeryci, i osoby z max średnim wykształceniem. Trochę bardziej wykształceni myślą inaczej.

Hemi
Hemi
1 rok temu

No coś takiego. Znam osobiście kilku wyborców K. Bosaka i żaden z nich nie będzie głosował za kandydatem POKO.

Albo A. Duda, albo bojkot II tury.

Jeśli POKO liczy na przyciągnięcie masowe wyborców K. Bosaka, to się raczej przeliczył, aczkolwiek pewną ilość być może uda im się skaperować.

Młody zdolny
Młody zdolny
1 rok temu
Reply to  Hemi

Nie znasz jednak wszystkich wyborców Bosaka i nie znasz wszystkich członów Konfederacji.
Góra nam dała wolną rękę. Na kogo chcemy możemy głosować.
Za to jak nas dziennikarze TVP i rząd PIS oczerniali i szkalowali nie zagłosuję na Dudę i to nie tylko moje zdanie.
Chętnie zobaczę minę Dudy i jego paprotki jak będą opuszczać pałac oraz minę kulawego po przegranych wyborach 12 lipca.
Tyle, że kulawy już pracuje nad tym jak unieważnić te wybory w razie czego, bo one są niezgodne z konstytucją.
PIS (czytaj: Kaczyński) nie odda raz zdobytej władzy.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Młody zdolny

Używasz sformułowań KOD-iarskich i generalnie sądząc po wypowiedziach, na wyborcę Bosaka nie wyglądasz.

Te domniemane krzywdy doznane od TVP to jest zdaje się urojony problem, rozumiem, że Konfederacji i K. Bosaka bardziej sprzyjała ta telewizja, która posądzała narodowców o wafelkowy faszyzm, a na Marszu Niepodległości interesowało ją głównie wyszukiwanie jakichś oryginalnych skandalików, żeby nagłaśniać je, robić burzę w szklance wody i zdyskredytować narodowców jako takich?

Młody zdolny
Młody zdolny
1 rok temu
Reply to  Hemi

Tak… urojony problem…
Zgadza się, odkąd Trzaskowski zastąpił Kidawę skupiliście na ataku na niego. Wszystkim innym kandydatom odpuściliście, bo doskonale zdawaliście sobie sprawę z tego, że w I turze Duda nie ma szans na wygraną, a jego kontrkandydatem będzie Trzaskowski, a u nas, u naszych kandydatów będziecie szukać wsparcia w drugiej turze, żeby przepchnąć Dudę.
Czekam teraz tylko na jedno… kiedy Hołownia was poprze, bo macie do niego łatwy dostęp poprzez jego żonę. Kiedy żona Hołowni awansuje? kiedy dostanie szlify generalskie? Wy tylko umiecie przekupywać, bo macie nieograniczony dostęp do kasy państwowej. dla was takie rzeczy to przecież chleb powszedni.

Mike T.
Mike T.
1 rok temu

Mława to wiocha to co się dziwić ze Duda ma więcej % poparcia. 3/4 Mławy to napływowy powiat

Pit
Pit
1 rok temu
Reply to  Mike T.

A 3/4 Warszawy to słoiki też i z Mławy , ciekaw jestem czemu PSL miał taki słaby wynik.

anonimoo
anonimoo
1 rok temu

A moim zdanie to każdy obiecuje a gówno daje , obiecanki cacanki a głupiemu radość… już wole 500+ niż gejów i lesbikji na ulicach z adoptowanymi dziećmi

gips
gips
1 rok temu
Reply to  anonimoo

A czy ty jesteś w stanie pojąć to, że prezydent ma funkcje reprezentacyjną i po prostu ma prawo veta? Duda przepycha wszystkie ustawy pisu a Trzaskowski będzie tą samowolkę powstrzymywał. Prezydent nie ma władzy ustawodawczej….

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  gips

Człowiek-Awaria będzie z kolei chciał wszystko opóźnić i blokować tak, jak robił to, i robi w dalszym ciągu, niejaki Coppertfield w senacie.

Towarzyszący zresztą wczoraj Trzaskowskiemu, podobnie jak cała galeria platformianych gołąbków pokoju i zwolenników umiaru w polityce, takich jak PP. Kierwiński, Budka, Nitras czy Szczerba.

Tacy to są ludzie w otoczeniu „kandydata, który łączy”, no farsa to jest.

Córka K. Machnowskiego
Córka K. Machnowskiego
1 rok temu
Reply to  Hemi

?

Olka
Olka
1 rok temu
Reply to  Hemi

Będziecie musieli się przyłożyć w sejmie do dobrego ustanawiania ustaw, a nie pisania ich na kolanie, w pośpiechu, byle przepchnąć, a że są wadliwe, to już wam właśnie senat wytyka, ale macie długopis w ręku, który wam wszystko podpisze w ciemno, wystarczy, że balbina skinie głową.

Olka
Olka
1 rok temu
Reply to  gips

Gips, próbowałeś kiedyś dyskutować z takimi domokrążcami jak jehowi?
Udało Ci się jakiegoś nawrócić?
Czy z nimi można dyskutować? – owszem, można, ale ich i tak nie przekonasz i nie nawrócisz, bo mają tak samo sprane mózgi. Tak samo jest z wyznawcami pisu.

Gdp
Gdp
1 rok temu
Reply to  anonimoo

A ja wolę gejów i lesbijki niż ksiazy pedofili popieranych przez władzę.

Za Hołownia
Za Hołownia
1 rok temu

Jako wyborca Szymona Hołowni deklaruje że nie zagłosuje na Prezydenta Duda, przede wszystkim dlatego że potraficie świetnie sklocic naród jak mało kto, cieszę się że Szymon Hołownia miał całkiem dobry wynik i uważam że jest to potencjał na przyszłość, zagłosuje na Pana Trzaskowskiego , a chociażby dlatego żeby nie było monopolu w tym kraju tylko dla jednych, no i chciałbym zobaczyć miny rządzących….

Pit
Pit
1 rok temu
Reply to  Za Hołownia

wg mojej oceny to POKO ludzi szczuje na siebie.Nawet na tym forum to widać . Tak ja to widzę . Niestety Polska to nie Ukraina i szołmen prezydentem nie zostanie .

sprtw
sprtw
1 rok temu
Reply to  Pit

Pit, nie wiem czy śmiać się czy płakać czytając twoje komentarze.
Kto podzielił Polaków na lepszy i gorszy sort?
– Kto określa, że ludzie LGBT (homoseksualiści) to ludzie nienormalni i nazywa ich ideologią, a nie ludźmi?
Mnie nie interesuje kto z kim śpi i mam to w d.pie, że prezes śpi z kotem
– Kto ma fory w przestrzeganiu obostrzeń związanych z koronawirusem, a komu wlepiają kary od 5 do 20 tysięcy zł?
– Komu wolno kraść i robić przekręty na państwowej kasie?
– Komu służy TVP? – z nazwy wynikałoby, że to publiczna, z budżetu też…, ale… niestety to partyjna telewizja.
– Kto łamie Konstytucję?
– Kto mówi, że Konstytucja Polski jest komusza i trzeba ją zmienić?
Dużo by wymieniać, ale przecież do was, pisowców żadna prawda nie dociera oprócz tej przekazywanej w TVP Info

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  sprtw

Wszystko wrzucone do jednego worka, horror jakiś.

Dwie pierwsze z brzegu sprawy – gorszy sort. Przecież ta wypowiedź dotyczyła ludzi, którzy jak renegaci, donosili zagranicę na własny kraj. Przecież to jest podstawa godna potępienia. Nie donoś na własną ojczyznę i już będziesz lepszym sortem.

Nigdy nie było powiedziane, że lepszy sorry to wyborcy PiS, a inni to gorszy sorry, to kłamstwo jest po prostu.

Dalej, łamanie konstytucji, to już jest rekord demagogii. Możesz mi powiedzieć, gdzie jest przepis, który mówi, że sądownictwo jest kastą, która pozostaje poza kontrolą społeczeństwa?

A przecież według POKO tak właśnie jest.

Młody zdolny
Młody zdolny
1 rok temu
Reply to  Hemi

Nie dyskutuję z nawiedzonymi fanatykami żadnej sekty, bo oni zawsze wierzą w to co im guru wpoił, bo mają wyprane mózgi. Muszą sami zrozumieć, że źle czynią, ale jeszcze jeśli sami są pomocnikami guru i guru im płaci za nawracanie owieczek, to już w ogóle nie ma co ich słuchać, a tobie przecież płacą. Już nie jesteś Ultra hemi, tylko znów hemi?

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  Pit

Dobrze napisałeś, Pit, chyba z mysla o sobie, szczuje to slychac wyraznie DUDA, a takich pisowskich szolmenow, jak ty jest troche na tym portalu. Masz racje Polska to nie Ukraina, i kabareciarz DUDA, PREZYDENTEM NIE ZOSTANIE !!!

Pit
Pit
1 rok temu
Reply to  ADVOCEM

jasne.

Anna
Anna
1 rok temu
Reply to  Za Hołownia

To nie głosuj, bez łaski.

Kim
Kim
1 rok temu

To teraz czekamy na pierwszą obietnice wozy strażackie ? Wybory minęły frekwencja była więc ….
Kasy na walkę z pandemia nie ma ale na wozy się znajdzie he

spidy
spidy
1 rok temu
Reply to  Kim

ale temat wozów strażackich dotyczył jedynie gmin do 20tyś mieszkańców więc od początku Mława nie była brana pod uwagę. Jednak „lud” kupił następną obietnicę w ciemno – zagłosowały kupione owieczki

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  spidy

Gmina Radzanów miała największą frekwencję we powiecie . Nowy wóz strażacki bardzo by się przydał tej gminie . Jest to Zagłębie kurników gdzie często zdarzają się pożary ferm drobiu i strażacy ochotnicy działają na dość nowym sprzęcie ale nie nowym . Napewno nowy wójt gminy był by zadowolony z nowego samochodu

mławianka
mławianka
1 rok temu

Nawet w rodzinnym mieście obecnego prezydenta, w Krakowie zwyciężył Trzaskowski, to chyba o czymś świadczy….
Ten pokrzywdzony lud Warszawy (tak to przecież opisywał nam Hemi) także wybrał Trzaskowskiego, a nie Dudę.
Wypadałoby wyciągnąć z tych faktów właściwe wnioski, a nie dołączać do Podkarpacia.
Wstyd mi… za Mławę i za okolicę.

W Mławie bilbordy Trzaskowskiego poniszczone, z dopiskami na twarzy kandydata, a bilbordy Dudy czyściutkie – ot kultura wyborców i sympatyków „dojnej zmiany”.

pit
pit
1 rok temu
Reply to  mławianka

proszę powiedzieć czy też Wam wsytd jak ludzi wyrzucali z kamienic , nie wpłacają odszkodowań ? Pewnie nie. Ach ta wasza moralność

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  pit

Przepraszam, a ciebie to wyrzucanie też dotyczyło? czy znasz to tylko z TVP?
Jak widać warszawiacy postawili na tego „złego” Trzaskowskiego. Wypadałoby to przemyśleć, a nie bezmyślnie wierzuć w to co podaje RVP.

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  mławianka

Dokładnie PiS aby stawia w złym świetle konkurencję . Skoro ktoś jest taki zły to ja bym na niego nie głosował a warszawiacy zagłosowali

Pit
Pit
1 rok temu
Reply to  mławianka

Ale to są fakty. A mentalność Warszawiaków każdy zna. Wielki mi autorytet Warszawa. Tylko szczuciem się umiecie zajmowoć. Mławiacy wybrali tak uważali za słuszne i trzeba się z tym pogodzić.

Kim
Kim
1 rok temu
Reply to  Pit

Szczuciem to tylko PiS się zajmu aby minęła cisza wyborcza i już internet pełen obraźliwych rzeczy na Rafała . Ale to tylko świadczy o jednym ze się go coraz bardziej boicie

Zazula
Zazula
1 rok temu
Reply to  Pit

No to może wiekszym autoryterem będzie Kraków. Tam też wygrał Rafał Trzaskowski.

Aga
Aga
1 rok temu
Reply to  mławianka

Warszawiacy wybrali Trzaskowskiego aby jak najszybciej przestał być Prezydentem Warszawy bo mają go dość. Liczyli na szybkie pozbycie się go z Warszawy.

Job
Job
1 rok temu
Reply to  Aga

Głupoty piszesz.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Aga

Długo nad tym myślałaś?

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  pit

Powinieneś wiedzieć że większość ludzi którzy byli wyrzucani z mieszkań — pit, ten wstyd powinienen być twój bo takie rzeczy działy się w większości za CZASÓW ś.p Prezydenta Warszawy LECHA KACZYŃSKIEGO, TO własnie taka jest ta twoja moralność.

Anna
Anna
1 rok temu
Reply to  mławianka

To jest właśnie brak kultury tej chamskiej hołocie i tyle..
Ludzie się starają przywożą te bilbordy, ciężko pracują wieszają a takie bydło PiSOwskie przyjdzie i wszystko zniszczy..

Chris
Chris
1 rok temu
Reply to  Anna

To powskie (wymoderowano) niszczą. Widzisz tylko co chcesz widzieć. A banery Prezydenta czysciutkie, bo wymienione z tych pociętych na nowe.

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  Anna

Mławiacy wybrali ????—- bardzo w to wątpię czy to Mławiacy ???? a jeśli już to są całe osiedla na obrzeżach miasta właśnie tych przyszywanych Mławiaków., I TA ARMIA TYCH BEZMÓZGOWCÓW na usługach mławskiego PIS, który podczas ciszy wyborczej zrywała plakaty i banery, na mieście, a świadkowie tych wydarzeń mają obawy czy te fakty mimo że udokumentowane i zgodne z ART 67 par 1 MAJĄ OBAWY CZY TE CHAMSKIE TOWARZYSTWO NIE BĘDZIE SIĘ MŚCIC !!!! I TAK JAK PISZE ANNA te PISOWSKIE (wymoderowano) ZNA SIĘ TYLKO NA NISZCZENIU I zaklejaniu je swoim DUDĄ, i to jest podłe , ale tak tylko potrafią sympatycy PIS, PARTII KTÓRA CIĄGNIE POLSKĘ NA DNO.!!!!

zenek
zenek
1 rok temu
Reply to  Anna

Dokładnie jeździli i zrywali po wioskach, wszystkich poza Dudą.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  mławianka

Wstyd za Mławę, no coś takiego, proponuję przestań histeryzować, wybór ludzi jest optymalny i oby został potwierdzony w II turze.

Co do Krakowa – znasz takie powiedzenie, że nikt nie jest prorokiem we własnym domu?

A warszawiacy być może dlatego tłumnie głosowali Trzaskowskiego, bo chcą pozbyć się tego nieudolnego administratora?

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Hemi

PIS – POMÓWIENIA I SZKALOWANIE

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  Hemi

Hemi to powiedzenie do tego ŻE NIKT NIE JEST PROROKIEM WE WŁASNYM DOMU dotyczy czychcesz czy nie także ciebie !!!!—więc dlaczego Hemi chcesz za wszelką cenę być PROROKIEM W NASZYM MŁAWSKIM DOMU,???? ===myślę że większość komentujących mławian na portalu z chęcią, pozbyła by się CIEBIE, bo mamy już dosyć, tych twoich pisowskich tyrad i porównań, tej pisowskiej ciemnoty do której zaliczam CIEBIE HEMII.

JaM
JaM
1 rok temu
Reply to  ADVOCEM

Ja mam dość ciebie, a nie nazywam się Hemi

Marco
Marco
1 rok temu

Miła wiadomość.Mieszkańcy powiatu stanęli na wysokości zadania, należą się im słowa podziękowania przede wszystkim za to że nie dali się omamić Załamanie u zwolenników ‚Kukunka” Za chwilę podniosą tęgie głowy i dadzą o sobie jak zwykle znać.

Kim
Kim
1 rok temu

Pan Andrzej powoli powinien zacząć się bać drugiej tury he ciekawy jestem czy przyjmie wyzwanie do debaty od pana Trzaskowskiego na tematy które nas interesują

mławianka
mławianka
1 rok temu
Reply to  Kim

Jeśli II będzie miała się odbyć na terenie neutralnym i kandydaci będą mieli sami sobie zadawać pytania oraz odpowiadać na pytania dziennikarzy (nie tylko tych propagandowych), to Duda się nie zgodzi.

Oceniając obecną sytuację obiektywnie trzeba przyznać, że:
W drugiej turze:
– wyborcy Hołowni zostaną w domach – dla nich pozostał wybór między złem i jeszcze gorszym złem (jak to kiedyś mówiono wybór między dżumą a cholerą), więc nie zagłosują w ogóle – zresztą Hołownia dał temu wyraz,
– wyborcy Bosaka 90% zrobi dokładnie tak samo – reszta zagłosuje na Dudę,
– wyborcy kandydata PSL – zagłosują jak ich sąsiedzi na Dudę.
W efekcie przewiduję w II turze stosunek podobny jak w pierwszej czyli 70 – 30 może 65 – 35 dla PAD. To pewne jak 2 x 2 = 4.

Smutne to…, ale tak się przedstawiają fakty na dzień dzisiejszy.

Ciekawe co kombinuje Kaczyński… – podobno jak twierdzi Terlikowski – dzisiaj się dowiemy.

BAZYL
BAZYL
1 rok temu
Reply to  Kim

a co ten T. ma do powiedzenia poza ,,mój dom, moja rodzina, i.t.d……

Młody zdolny
Młody zdolny
1 rok temu

To było do przewidzenia.
Mława i okolice to siedlisko pis, aż wstyd, że dołączmy do Podkarpacia.
Duda już przymila się już do wyborców kandydatów którzy odpadli, bo niby cel jest wspólny:
– to silna i bezpieczna Polska
Trzeba zauważyć, że Trzaskowskiemu przyświeca taki sam cel.
Powiem jedno do pana Dudy:
Ty fałszywy pa…lcu! Jako wyborca Bosaka i Konfederacji deklaruję, że nigdy na Ciebie nie zagłosuję.
Przez te wszystkie lata Ty, PiS i Wam usłużne media ośmieszaliście na każdym kroku Konfederację, a teraz się do nas przymilasz?
Trzaskowski to dla mnie żaden kandydat, ale zagłosuję na niego po to, żeby zobaczyć Twoją głupawą minę jak będziesz wylatywał na zbity p…sk z pałacu prezydenckiego.

Obudźcie się
Obudźcie się
1 rok temu
Reply to  Młody zdolny

Piękne słowa oby prorocze

Pit
Pit
1 rok temu
Reply to  Młody zdolny

Kultury trochę .

TO==JA
TO==JA
1 rok temu
Reply to  Pit

Pit pisowski wysłanniku i ty śmiesz mówić o kulturze chyba tej z pod budki z piwem.!!!!!

Młody zdolny
Młody zdolny
1 rok temu
Reply to  Pit

Gdzie w mojej wypowiedzi jest brak kultury?
To, że jest fałszywy? – to fakt. Takich ludzi określa się właśnie tak jak to określiłem.
Nie po drodze mi z Panem Trzaskowskim,
ale jeszcze bardziej nie po drodze jest mi z obecnym prezydentem Dudą, który jest klęcznikiem prezesa i jego marionetką, i nie zagłosuję na niego pod żadnym pozorem.
Tym krajem nie rządzi nawet PIS, tym krajem, moim krajem, Polską rządzi jeden człowiek – Kaczyński, który pała nienawiścią do ludzi i zemstą za śmierć brata, do której to przyłożył rękę.
Polska to moja ojczyzna, nie chcę żeby stała się jeszcze gorszym pośmiewiskiem świata. Kocham Polskę.

Pit
Pit
1 rok temu
Reply to  Młody zdolny

Tylko wersja waszej Polski już była . synowie , wnuki byłych Esbeków , innych kast nie wliczając ludzi od mafia vat i takich tam ludzi spod ciemnej gwiazdy. Normalni ludzie są spokoju i ludzi kompetentnych na swoich stanowiskach i dlatego tyle osób popiera PiS . Jeśli było by inaczej nie było by takich wyników. Nagle larum się podniosło jakieś nie słychane .

Młody zdolny
Młody zdolny
1 rok temu
Reply to  Pit

Nasza era jeszcze nie nastała, ale mamy coraz więcej zwolenników i sympatyków, Nasze trzecie miejsce w tych wyborach, to jest sukces.
Nasze statystyki się poprawiają z roku na rok.
Widać jak ludzie są spragnieni zmian i jak mają dość przepychanek PO – PIS.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Młody zdolny

Żeby była jasność, nie życzę źle K. Bosakowi. On czy Winnicki to są zdolni ludzie.

Przy czym, od czasu słynnej wypowiedzi Winnickiego w Sejmie pod adresem Schetyny i PO, do odszukania w necie, trudno mi uwierzyć w jakiekolwiek zbliżenie między Konfederacją a PO. Zbyt duże są różnice ideowe, i to w sprawach zasadniczych.

Winnicki powiedział coś takiego, to prawda że rządem kieruje Nowogrodzka, ale przynajmniej dyrektywy płyną z Polski, a nie z Berlina.

Młody zdolny
Młody zdolny
1 rok temu
Reply to  Hemi

Ja też ci nie życzę Hemi źle, ale mojej decyzji nie zmienisz.
Nie jest mi po drodze z Trzaskowskim, ale tym bardziej nie jest mi po drodze z Kaczyńskim.
Wiem jedno, jak prezydentem zostanie Trzaskowski będziemy mieć jeszcze większe szanse na jeszcze lepsze wyniki, a o to nam chodzi.
My nie mamy zamiaru sprzymierzać się z wami, mamy swoje zasady.

TO==Ja
TO==Ja
1 rok temu
Reply to  Pit

PIt a TY co SROCE SPOD OGONA WPADŁEŚ, CIEMNIAKU. W wynikach ludzi kompetentnych podają ktp glosowal na DUDE, jacy to byli wyborcy pod wzgledem wykdztslcenia == i oto wyniki mówią same za SIEBIE że 65% to wyborcy zpodstawowym i zawodowym wyksztaceniem/ ZSZ/ i wlasnie w tym przedziale, Pit ssm sie odnajdziesz, i wlasnie to jest ta cina masa wspierajaca DUDE I PIS.
/

prostownik
prostownik
1 rok temu

Powiat Płońsk już dawno policzony a Mława tylko 57 /100% – świstaki z ZSLu siedzą i zawijają w sreberka.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  prostownik

Świstaki z PIS raczej, bo w komisjach byli chyba przede wszystkim pisowcy.
W szkole podstawowej nr 7 7 w komisji był nawet taki jeden, który nie kontaktował. Nie widział wyborcy, trzeba było mu zwracać uwagę. Wstyd.

60
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x