Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Ford kontra Fiat. Wypadek koło Wiaduktu Szreńskiego [fot.]


Według wstępnych informacji mławskiej straży pożarnej , na ulicy Sienkiewicza przy zjeździe z Wiaduktu Szreńskiego doszło do zderzenia aut marki Ford  i Fiat Seicento. Pojazdami podróżowały łącznie 3 osoby, żadna z nich  jak na razie nie wymaga opieki medycznej. Miejsce zdarzenia zabezpieczają dwa zastępy PSP Mława.

To już drugie zdarzenie drogowe w tym rejonie w ciągu kilku ostatnich dni. Poprzednio zderzyły się w tym miejscu aż trzy samochody osobowe.

red.  

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

7
KOMENTARZE

avatar
1500
Mlawa
Gość
Mlawa

Ludzie to mają szczęście a ja nie mogę trafić na gamonia co bym sobie zderzak pomalował na jego koszt

Noo
Gość
Noo

Macie błędne informacje. Nie 3 osoby a 4.

mławianka
Gość
mławianka

A co z tym robić, są znaki bardzo czytelne i proszę na nie patrzeć a nie jeździć na pamięć bo Sienkiewicza była drogą z pierwszeństwem

Maaaaa
Gość
Maaaaa

Ach wujku wujku i po fordzie

Dmuchańce
Gość
Dmuchańce

E Wyszyny

h13
Gość
h13

I pewnie nie ostatnio.
Korki i wypadki. Ktoś pięknie zaprojektował te skrzyżowanie. Jakoś na zjeździe z wiaduktu na Wólce można było zrobić fajne rondo.
Niestety jak miasto i powiat nie powalczyły w odpowiednim czasie to teraz sami będziemy płacić za ogarnięcie tego bałaganu.
A co z tym trzeba zrobić i to już teraz.

kierowca
Gość
kierowca

haha wystarczy na znaki patrzeć a nie na pamięć jeździć.