Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zagrzmi nad Polską! Burze z gradem również w naszym regionieKolejne ostrzeżenia meteorologiczne. Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej burze prognozowane są dzisiaj (27 czerwca br.) na północy oraz wschodzie kraju, a pod wieczór nie wykluczone są również na południowym zachodzie. Głównym zagrożeniem będą silne porywy wiatru, punktowo do 90-100 km/h, intensywne opady deszczu (do 20-30 mm, lokalnie do 50 mm) oraz opady gradu o średnicy do 3-4 cm. Na wschodzie kraju nie można wykluczyć trąby powietrznej.

Na obszarze powiatu mławskiego prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm, oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami grad.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Ważność komunikatu: Od: 2020-06-27 08:30
Do: 2020-06-27 21:00

il. Burza-Alert-IMGW

il. meteo.imgw.pl

 

źródło: IMGW
oprac. red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x