Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ci uczniowie z geografii wiedzą niemal wszystko


Uczniowie Zespołu Szkół Nr 4 w Mławie wzięli udział w wiosennej sesji Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z geografii OLIMPUS. Wiktoria Dumińska z klasy I G zajęła w konkursie V miejsce w kraju zdobywając tylko kilka punktów mniej od zwycięzcy olimpiady.


Jakub Mazurek z klasy I F i Aleksandra Bukowska z klasy I O również uzyskali bardzo wysokie wyniki. Cała trójka wymienionych uczniów została uhonorowana dyplomami laureata, a Wiktoria dodatkowo nagrodą książkową.

– Jesteśmy dumni z osiągnięć uczniów i życzymy im kolejnych sukcesów w konkursach i olimpiadach – mówi Krzysztof Kwiatkowski nauczyciel geografii  i organizator szkolnego etapu olimpiady.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x