Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zderzenie 3 aut na ul. Sienkiewicza w Mławie [fot.]Dzisiaj (26.06.2020 r.), około godz. 17-tej w Mławie na ul. Henryka Sienkiewicza przy zjeździe z Wiaduktu Szreńskiego doszło do zderzenia 3 samochodów osobowych. Uszkodzone auta blokują skrzyżowanie, straż kieruje ruchem.

Ogółem pojazdami podróżowały 4 osoby. 3 osoby opuściły pojazdy o własnych siłach, jednej pomogli mławscy strażacy. Poszkodowana w zdarzeniu kobieta została zabrana do szpitala – informuje st. kpt. Jacek Dryll.

red.

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x