Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nowy Mazowiecki Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej zwizytował jednostki w Mławie i Stupsku


fot. KP PSP Mława


W poniedziałek 22 czerwca nowy  Mazowiecki  Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej  bryg. Jarosław Nowosielski odwiedził Komendę Powiatową PSP w Mławie, a także Ochotniczą Straż Pożarną w Stupsku.

Podczas wizyty w Mławie, Komendant Powiatowy PSP w Mławie bryg. Zbigniew Kąpiński przedstawił wizytującemu załogę mławskiej komendy. Ponadto dokonano przeglądu obiektu i sprzętu będącego w dyspozycji Komendy Powiatowej PSP w Mławie oraz zapoznano się z warunkami pracy i służby mławskich strażaków. W spotkaniu uczestniczyły również władze powiatu ze starostą Jerzym Rakowskim i przewodniczącym rady Janem Łukasikiem.

Również druhowie z OSP Stupsk niezawodnie stawili się na zbiórkę i spotkanie z gościem.

Była to doskonała okazja do rozmowy o potrzebach z jakimi borykają się nasze jednostki oraz omówieniu spraw bieżących dotyczących funkcjonowania straży. Komendant wojewódzki podziękował strażakom za ich służbę i oddanie jednocześnie deklarując wsparcie przy realizacji inwestycji związanych z odnowieniem strażnicy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
4 lata temu

Prawda PiS ma tylko poparcie na wsi i w małych miasteczkach, tam gdzie ludzie jeszcze dadzą się kupić.

mławianka
mławianka
4 lata temu
Reply to  Jola

Przyznaj również, że to jest w sumie duży elektorat, a zmobilizowanie go kolejnym przekupstwem to mądra zagrywka, bo co im może obiecywać inny kandydat, który nie ma dostępu do pieniędzy w budżecie? – nic.
Ludzie na wsi, szczególnie rolnicy rzadko cokolwiek czytają oprócz prasy rozprowadzanej przez księży i rzadko korzystają z internetu. Ich głównym dostarczycielem informacji jest telewizja i to programy takie TVP1 i TVP2 oraz Polskie Radio program pierwszy, a tam jest tylko propaganda i szczucie.

Anonimowo
Anonimowo
4 lata temu

No tak, trzeba informować strażaków osobiście, że mają mobilizować miejscową ludność do pójścia na wybory i zagłosowania na szczodrego darczyńcę, który rozdaje samochody strażackie dla gmin i miasteczek z najlepszą frekwencją.
Rozdaje, bo ma dostęp do państwowej kasy, naszej wspólnej kasy.
Dlaczego nie wzięto pod uwagę dużych miast? bo tam są ludzie bardziej świadomi i takie pomysły wyśmieją, qa i tak nie wykażą się lojalnością i zagłosują jak będą chcieli.
Ludzie ze wsi mają jednak inną mentalność.
W latach powojennych zmanipulowano ich na swoją stronę rozdawnictwem majątków, które zabrano szlachcie, teraz manipulują nimi z wozami strażackimi.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x