Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Strzegowo. Rusza konkurs na najpiękniejszy ogród


Gmina Strzegowo ogłosiła właśnie cykliczny konkurs „Piękne ogrody wizytówką Gminy Strzegowo”.  Jego głównym celem jest oczywiście wyłonienie najpiękniejszego ogrodu przydomowego w gminie, ale są też i inne korzyści.


Przy okazji tego konkursu organizatorzy liczą, że jeszcze poprawi się  estetyka i porządek, jak również znajdzie się więcej osób zainteresowanych tematyką ogrodniczą i rozmiłowanych w pięknie przyrody, co przełoży się na większą ilość ogrodów  na terenie gminy.

Zgłoszenia należy składać na kartach zgłoszeń  (dostępnych TUTAJ) w Gminnym Ośrodku Kultury  lub przesłać na adres: [email protected]. Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 3 lipca 2020 roku.

Przegląd ogrodów przez Komisję odbędzie się w lipcu-sierpniu br.  W składzie komisji będą  przedstawiciele GOK,  Urzędu Gminy w Strzegowie i Rady Gminy, Kół Gospodyń Wiejskich i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Ogrody zgłoszone do konkursu będą oceniane według następujących kryteriów i skali ocen:

 Efekt wizualny – kompozycje z bylin, kwiatów, drzew i krzewów ozdobnych – 20 pkt.

Mała architektura w ogrodzie – 10 pkt.

Użytkowość ogrodu (drzewa i krzewy owocowe, zioła, warzywa) – 10 pkt.

Wyłonieni zwycięzcy za pierwsze, drugie i trzecie miejsce otrzymują nagrody rzeczowe. 

źródło: UG Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x