Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mieszkańcy leśnych ostępów w obiektywie


Intensywne opady deszczu sprawiły, że w lasach pojawiły się pierwsze grzyby, jak też jagody. Warto więc wybrać się do lasu jeżeli nawet nie w celu grzybo – czy – jagodobrania, to nawet tylko na spacer.


Co do szans na zbiory, trudno nam się wypowiedzieć. Nie wiadomo też czy akurat uda nam się podpatrzeć obecność mieszkańców leśnych ostępów tak jak na nadesłanych fotografiach. Ale kto wie? Zawsze jednak pozostanie nam przyjemność pooddychania świeżym powietrzem i aktywność fizyczna związana ze spacerem. Nadesłane przez jednego z czytelników fotografie przedstawiają sympatyczną rodzinkę dzików oraz daniela.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x