Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zginął 21-letni kierowca BMW. Uderzył w betonowy przepust


Fot. KP PSP Przasnysz


ksp Mława
Reklama

Przasnyscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przasnyszu, wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 20 czerwca po południu w miejscowości Szla (gm. Przasnysz), w którym zginął 21-letni mieszkaniec Jednorożca.

W chwili przybycia straży pożarnej, zniszczony pojazd marki BMW stał w poprzek jezdni zajmując jeden pas ruchu, natomiast kierujący nim młody mężczyzna leżał nieprzytomny w przydrożnym rowie.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że w miejscowości Szla, kierujący samochodem osobowym m-ki BMW, 21-letni mieszkaniec Jednorożca w wyniku niedostosowania prędkości w terenie zabudowanym, na łuku drogi, stracił panowanie nad pojazdem w skutek czego, zjechał na lewe pobocze, a następnie z dużą siłą uderzył w betonowy przepust drogowy co w następstwie spowodowało, wybicie pojazdu w powietrze i wywrócenie go na dach – informuje asp.szt. Krzysztof Błaszczak.

Z miejsca zdarzenia w ciężkim stanie kierujący BMW został przewieziony do przasnyskiego szpitala, gdzie pomimo wysiłku lekarzy po kilku godzinach zmarł.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x