Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

W Parku Miejskim w Przasnyszu znaleziono ciało zaginionej kobiety


fot. Piotr.P


W sobotę 20 czerwca zaginęła 69-letnia mieszkanka Przasnysza. Kobieta wyszła z domu i nie było z nią kontaktu, dlatego rozpoczęły się poszukiwania, w których uczestniczyli członkowie rodziny, policja oraz straż pożarna. Finał poszukiwań okazał się  tragiczny. Tuż po godzinie 21.00 w wodzie rzeki Węgierki strażacy odnaleźli ciało zaginionej.

W sobotę późnym południem straż pożarna otrzymała od policji zgłoszenie o poszukiwaniach zaginionej w godzinach porannych kobiety. W miejsce koncentracji sił, które wyznaczono w pobliżu komendy, zostały zadysponowane najbliższe jednostki OSP z Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego. Po określeniu celu i zakresu działań strażacy wyjechali na teren miasta Przasnysz, rozpoczynając poszukiwania.

– Po dwudziestu kilku minutach od rozpoczęcia akcji, o godzinie 21.39, jednostka OSP Mchowo prowadząca poszukiwania w rejonie Parku Miejskiego w Przasnyszu ujawniła w rzece Węgierce ciało kobiety. Na miejscu była obecna specjalistyczna sekcja Ratownictwa Wodno-Nurkowego. Strażak w specjalnym skafandrze zabezpieczony linką wszedł do wody, podjął ciało i wyciągnął je na brzeg. Obecne na miejscu służby medyczne stwierdziły, że kobieta nie żyje, dlatego odstąpiono od resuscytacji krążeniowo-oddechowej — poinformował oficer prasowy PSP w Przasnyszu mł. kpt. Piotr Kuligowski.

W tej chwili przyczynę śmierci kobiety bada Prokuratura Rejonowa w Przasnyszu. Trwają przesłuchania świadków, natomiast oględziny zwłok zaplanowano na godzinę 15.30.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x