Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Piorun uderzył w budynek Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Przasnyszu


fot. infoprzasnysz.com/archiwum


Jak donosi portal infoprzasnysz.com dzisiejszej nocy nad powiatem przasnyskim przeszły gwałtowne burze. Niestety, tym razem nie obyło się bez strat w mieście. W budynek Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu uderzył piorun powodując wiele strat.

W czwartek, 18 czerwca już od samego rana otrzymywaliśmy alerty o gwałtownych burzach i ulewach nad powiatem przasnyskim. Wiele osób miało nadzieję, że burza na naszym terenie przejdzie łagodnie. Niestety, piorun uderzył w budynek Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu powodując wiele strat.

Dzisiejszej nocy w naszą komendę uderzył piorun. Spowodował uszkodzenia wielu potrzebnych nam urządzeń, które nadal próbujemy naprawić – powiadomił nas mł. kpt. mgr Piotr Kuligowski, rzecznik prasowy przasnyskiej straży pożarnej.

Obecnie trwają czynności mające na celu przywrócenie sprawności urządzeń w KP PSP Przasnysz. 

źródło: www.infoprzasnysz.com


Zobacz także…

Gmina Szreńsk. Wczorajsza ulewa spowodowała zalania

Niebezpieczne burze nad Polską. Również w naszym regionie

Dylematy kierowców. Jazda podczas burzy

Niezwykła chmura nad Mławą. Zobacz!

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x