Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pamięci Puszczyka i jego żołnierzy


Jak co roku, organizatorzy zapraszają na uroczystości poświęcone pamięci  Żołnierzy Oddziału Puszczyka w miejscu ich ostatniej walki.


W programie uroczysta msza św. w intencji Żołnierzy Oddziału Puszczyka w kościele pw.  Św. Mikołaja w Lipowcu Kościelnym odprawiona 5 lipca 2020 r. o godz. 17:30. Po mszy św. nastąpi złożenie kwiatów pod pomnikiem w Niedziałkach. Uroczystość organizowana jest pod honorowym patronatem Dowódcy Garnizonu Przasnysz.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x