Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Koronawirus i egzaminy ósmoklasistów w SP 7


W dniach 16-18 czerwca w szkołach podstawowych odbyły się egzaminy ósmoklasistów. W pierwszym dniu uczniowie zdawali język polski, w kolejnych matematykę i język obcy nowożytny. W tym roku czas egzaminów niesie ze sobą podwójny stres, ze względu na szczególne procedury obowiązujące ze względu na pandemię koronawirusa.


Tak było również w Szkole Podstawowej nr 7 w Mławie. Należało zachować określone w przepisach procedury, ale miejmy nadzieję, że mimo to uczniowie jak zawsze poradzą sobie i osiągną bardzo dobre wyniki. Wszystkim zdającym egzamin życzymy osiągnięcia jak najlepszych wyników.

red.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x