Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kajaki, lody, leżaki w przasnyskim parku miejskim


Urząd Miasta w Przasnyszu ma zamiar w ciągu najbliższych kilku dni ogłosić krótkoterminowy przetarg na wydzierżawienie fragmentu Parku Miejskiego im. Tadeusza Kościuszki. Władzom miasta zależy, aby już w czasie najbliższych miesięcy wakacyjnych powstała tam tak zwana mini strefa relaksu z budką na lody, watą cukrową i leżakami. To jednak nie wszystko. Trwają rozmowy, aby na rzece Węgierce komercyjnie wynajmować kajaki podczas lipcowych i sierpniowych weekendów.


Jak się okazuje, przasnyski park jest bardzo popularnym miejscem spotkań szczególnie dla młodych przasnyszan. Stąd pomysł i próba ubogacenia jego przestrzeni. Spacer umilony przepływem kajakami, zjedzeniem lodów, poleżeniu na leżakach i karmieniem kaczek ma być dodatkową atrakcją.

Miasto liczy, że znajdą się chętni przedsiębiorcy, którzy zaproponują właśnie takie formy wypoczynku na zbliżające się wakacje.

W ciągu ostatnich dni trwały liczne przygotowania, aby teren parku zachęcał do jego odwiedzania. Koszono trawy, oczyszczono rzekę, a teren został objęty całodobowym monitoringiem.

źródło: za infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x