Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar osobowej Mazdy w Grzebsku


fot. ilustracyjne


To już drugi pojazd, który spłonął wczorajszego dnia. Po południu w Mławie doszczętnie spalił się VW Passat, wieczorem w Grzebsku osobowa Mazda.

Jak podaje mławska straż pożarna pojazd był zaparkowany na terenie posesji. W momencie przyjazdu strażaków był już całkowicie objęty pożarem. Działania gaśnicze na miejscu prowadziły jeden zastęp PSP z Mławy oraz zastęp OSP z Wieczfni Kościelnej. W zdarzeniu nie było osób poszkodowanych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x