Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Andrzej Duda. Do tego jest mi potrzebne Państwa wsparcie


Kilkaset osób, w przytłaczającej większości zwolenników Andrzeja Dudy zjawiło się w miejskim parku w Mławie by spotkać się z obecnym Prezydentem RP, a jednocześnie kandydatem w zbliżających się wyborach prezydenckich. Zebrani trzymali w rękach biało-czerwone chorągiewki i tabliczki z napisem „Duda 2020”, było kilka dużych transparentów z podobizną Andrzeja Dudy. Prezydenta witali głośnym aplauzem i skandowaniem „Andrzej Duda, Andrzej Duda!”.


Starający się o reelekcję Andrzej Duda w kilkunastominutowym przemówieniu przypomniał dokonania jego mijającej kadencji. Mówił o wzroście płacy minimalnej, świadczeniach dla rodzin i seniorów, ukróceniu kradzieży VAT-u, sprawnym wdrożeniu tarczy antykryzysowych i proinwestycyjnym funduszu dróg samorządowych.

Przedstawił także swoją wizję rozwoju kraju na następną kadencję. 

„Chcę, aby Polacy żyli coraz bardziej dostatnio, aby dogonić Europę jak najszybciej. Do tego potrzebne jest mi Państwa wsparcie” – mówił Prezydent Duda.

„Dobre drogi muszą być wszędzie. Dobre szkoły muszą być wszędzie. Dobra infrastruktura sportowa i rekreacyjna musi być wszędzie. Instytucje kultury muszą być wszędzie. Dobre połączenia muszą być wszędzie. Szerokopasmowy Internet musi być wszędzie. To jest właśnie nowoczesna Polska. W takiej Polsce może rozwijać się nowoczesna gospodarka. Ja chcę takiej Polski” – dodał.

Wspomniał też o lokalnych aspektach takich działań, mówiąc, że Mława znalazła się w programie „stu a nawet dwustu przystanków kolejowych”, które będą modernizowane, w naszym mieście peron zostanie wydłużony, by „spełniał wszystkie wymagane normy nowoczesności”.

Prezydent Duda po przemówieniu podszedł do zebranych rozmawiając i robiąc sobie wspólne zdjęcia. Drobnym incydentem była obecność grupki osób ze środowisk LGBT z małymi transparentami. Wygląda jednak na to, że ze spotkania w Mławie Andrzej Duda wyjechał zadowolony. Na jego fanpage pojawił się wpis o treści:

Trudno było odjechać ze spotkania w Mławie. Mieszkańcom bardzo dziękuję za niezwykle serdeczne przyjęcie i za skandowane z mocą hasła „Pierwsza tura!!!”. Odpowiadam: Wszystko w Waszych rękach. Ja robię co w mojej mocy. Gorąco jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję!

Zapraszamy na film i fotorelację z wydarzenia.

JK

Prezydent Andrzej Duda w Mławie cd.

Opublikowany przez codziennikmlawski.pl Wtorek, 16 czerwca 2020

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
174 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Zwolennik dobrej zmiany
Zwolennik dobrej zmiany
1 rok temu

Dudeł wygrał!

Advocem
Advocem
1 rok temu

Piję piłem i będę chlał .Lubię się tarzać I PISAĆ.

krawiec
krawiec
1 rok temu

do advocem; znowu się ochlałeś ręki ,która karmi się nie gryzie może daj się zacerować bo wódka jest silniejsza.Żal nam ciebie .

PIS
PIS
1 rok temu

Zmądrzałeś to nas cieszy używki to tragedia każdemu zagubionemu podamy rękę .Taki jest PIS.

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  PIS

I podają te brudne łapska utytłane w złodziejstwie i okradaniu POLAKÓW, a podają ję specjalistom takim jak ; 50-CIU TOWARZYSZOM PARTYJNYM KTÓRZY SĄ W ICH SZEREGACH, JASIŃSKI /MILIONER/ DOROBIŁ SIĘ? N ORLENIE, PRZYJACIEL KACZYŃSKIEGO WYKŁADOWCY WUMLU, PROKURATOR PIOTROWICZ, SĘDZIA KRYŻE , a przykładem tych ludzi którzy pokazują na przykladzie MARSZAŁEK SEJMU, która po wczorajszym ataku smiechu powinna zostać odwieziona do wariatkowa.

advocem
advocem
1 rok temu

PRZEPRASZAM wyborców PIS za teksty.Odstawiłem PŁYN WRACAM DO RZECZYWISTOŚCI.Będe głosował na waszego kandydata.

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  advocem

NO I OCZYWIŚCIE, JAKIŚ PISOWSKI — CIEMNIAK — ZNOWU PODSZYWA SIĘ POD NICK, INNEJ OSOBY, ALE TO NORMALNE U TYCH CIEMNIAKÓW, WYZNAWCÓW PISOWSKIEJ HOŁOTY, nie mogą sobie dać rady w odpowiedzi na argumenty to to robią takie wtopy, uważają ze tym sposobem zniechęcą nas od komentowania— JA ADVOCEM–NIGDY NIE BĘDĘ GŁOSOWAŁ NA PISOWSKICH IDIOTÓW !!!— TAKICH KTÓRZY JESZCZE TAK NIEDAWNO, SPEŁNIALI SIE W INNYCH ROLACH, a dziś chodzą na pasku tej bandy złódzieji i oszustów—MI Z WAMI JEST NIE PO DRODZE— PRZYJDZIE CZAS ŻE SAMI BĘDZIECIE MUSIELI SIĘ PRZYZWYCZAJAC DO INNEJ RZECZYWISTOŚCI==== A JEŚLI JESTEŚCIE NIEDOROZWINIĘCI—TO SZYBKO DO LEKARZA chociarz wam sługusom i wyznawcom PIS żaden lekarz nie pomoże , chyba że taki od wścieklizny / weterynarz / aby założyć wam na te parszywe ryje,kagańce byście nie mogli SZCZEKAĆ !!!~!! PRZEPRASZAM ZA TEN POST NORMALNYCH LUDZI — ALE PROSZĘ ZROZUMIEĆ DO TYCH DEBILI PISOWSKIEJ MAFI, INACZEJ NIE MOŻNA TRAFIĆ JAK Z TAKIM OPISEM !!!! chociaż im można pluć w ślepia a oni będą mówić nic się nie stało to tylko deszczyk w pierwszy dzień lata.

Rozbawiony
Rozbawiony
1 rok temu

Jak nie Duda to Glinski w Mławie
Chodzi od sklepu do. żenada mam nadzieję
że będzie trzask i odda za te latanie za naszą kasę prywatnie

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu

Ci Panowie siwiejący i łysiejący dziadkowie na pierwszej fotce, za trzymanie tych napisów=== mają obiecaną przez DUDĘ 14 emeryturę

sprtw
sprtw
1 rok temu

Wszyscy pracownicy z Ukrainy i innych wschodnich państw są zatrudniani na umowy cywilno-prawne, czyli umowy śmieciowe. Dlatego pracodawcy tak się wspomagają nimi, bo nie muszą im płacić nadgodzin.
Jak można mówić, że PIS zlikwidował umowy śmieciowe. Totalna bzdura, która się kupy nie trzyma.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  sprtw

Nie każda umowa-zlecenie jest umową śmieciową. PiS ograniczył w znacznej mierze patologie związane z tzw. śmiecówkami, co nie oznacza, że skreślił z kodeksu cywilnego unowy-zlecenia czy umowy o dzieło, byłoby to wylanie dziecka z kąpielą. Jeśli chcesz zamówić meble do kuchni, nie będziesz chyba podpisywał z wykonawcą umowy o pracę.

Najważniejsze kryterium czy stosowanie danej umowy ma na celu obejścia przepisów ubezpieczeń społ. bo na tym traci i Skarb Państwa i dany pracownik.

Z tego, co mi wiadomo, pracownicy z Ukrainy mają krótkie, acz odnawialne, prawo pobytu w Polsce co może skłaniać do szukania krótkich i łatwo rozwiązywalnych form ich zatrudnienia. Sprawę zapewne wypadałoby szczegółowo zbadać.

Fan do..ej zmiany
Fan do..ej zmiany
1 rok temu
Reply to  Hemi

Przecież twierdziłeś, że umowy na czas określony to umowy śmieciowe.
Teraz zaś twierdzisz, że nie wszystkie umowy cywilno- prawne są umowami śmieciowymi, tak nie wszystkie, ale tę odnośnie zatrudniania pracowników, to wszystkie są śmieciówkami.

Odnośnie podatku, to właśnie dlatego ustaliliście stawki minimalne tych umów, żeby mieć większe wpływy z podatku do budżetu, a nie z dbałości o pracownika, bo pracownik na takiej umowie w żaden sposób nie jest chroniony.

geograf
geograf
1 rok temu

kuba to komunistyczny kraj .

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  geograf

sam się zastanawiam, jak taki nieuk, który wie że kuba to komunistyczny kraj, a nie wie że PAŃSTWO WINNO SIĘ PISAĆ Z DUŻEJ LITERY==Kuba, / proszę nie kojarzyć z NASZYM Kubą który pisze na portalu. / bo tacy fachowcy jak -geograf, są skłonni to czynić.

Nauczyciel prawdziwy
Nauczyciel prawdziwy
1 rok temu

Hemi popieramy CIEBIE i innych .Kuba musi się zaszczepić bo piana na ustach może to wścieklizna? BIEDAK nic nie może ukraść i toczy pianę.Kasa się skończyła robić się nie chcę na wino niema , żona baranka dawno zostawiła bo ile można pijackiego bełkotu słuchać. A PAN ANDRZEJ DUDA I TAK ZWYCIĘŻY .

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu

Prawdziwy nauczyciel by takich bzdur nie napisał– z dwojga złego wolę już czytać te posty Kuby, NIŻ POSTY PISOWSKIEGO BARANA — JAKIM JEST HEMII. „NAUCZYCIELU–NIE WYRAŻAJ SWYCH MYŚLI W LICZBIE MNOGIEJ—bo to zle swiadczy o twej profesji, i pokazuje tylko że z tym zawodem nie masz nic wspólnego.

Kuba
Kuba
1 rok temu

„działacz” i „lekasz” to wy potrzebujecie lekarza i to tego od głowy – koniecznie.
Te liczby nie kłamią.
To są fakty, a z faktami się nie dyskutuje.
Gdyby Wam, zwolennikom PiS mieszały się „ziobra” w oczach i nie ogarnialiście tego rozumkami to te wszystkie liczby przewinęły się w publikacjach.

Macie pewnie z policzeniem zer… no cóż… po pijanemu zera się mylą…
To wy chyba sobie za dużo popiliście po otrzymaniu kolejnych 500+…

pis
pis
1 rok temu

do anonimowo .ale odjechałeś gdzie byleś k……a jak ludzie mieli 4 zł na godz i umowy śmieciowe i pracowali po 300 godz ? Nienawidzisz PISU bo za dupę ci się wzieli .NIE MOŻESZ KRAŚĆ FAKTUR LEWYCH NIE WYSTAWISZ I PIANA U CIEBIE.DZIADOSTWO TWOJE JUŻ NIE WRÓCI .POGÓDŻ SIĘ Z TYM A JAK NIE TO GRANICE OTWARTE.AHA , PROSZĘ cię nie pij alkohol to zguba.Jak wytrzeżwiejesz to przeproś wyborców PISU to ci pomoże .

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  pis

Tobie to chyba nic już nie pomoże, żaden lekarz. Za bardzo ci się mózg zlasował ciągłym oglądaniem TVP.
Kiedy było, w którym roku konkretnie było wynagrodzenie w wysokości 4zł na godzinę?
Czy PIS zlikwidował umowy śmieciowe – nie.
Dziadostwo to jest teraz, bo promuje się nierobów i patologię, a uczciwie pracujących się pomija.
Zresztą, co tu z tobą dyskutować. Jak ty piszesz nawalony jak meserszmit i co post to zmieniasz nick.
Chętnie byś wyjechał za granicę pewnie, ale takiego nieroba to nigdzie nie chcą. To tylko w Polsce można opierać się na szpadlu przez 8 godzin i za to płacą jeszcze.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Kuba

To porozmawiaj z pracownikami ochrony, odświeżą sympatykom kandydata PO pamięć o czasach wcale nie tak minionych, raptem 5 lat temu.

To PiS wprowadził płacę minimalną godzinową, dzięki czemu kombinowanie z zaniżaniem wynagrodzenia stało się znacznie bardziej utrudnione.

A kto upowszechnił umowy na czas określony, nazwane później „śmiecówkami” pod bałamutnym hasłem rzekomo skutecznej metody walki z kryzysem 2008 r., pamiętasz może?

Dla ułatwienia: na imię ma Donald i nie jest to Trump.

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Hemi

5 lat temu zarabiało się 5zł na godzinę? Hemi ty też masz coś z głową.
Śmieciówki, czyli umowy śmieciowe to umowy cywilno-prawne, a nie umowy na czas określony.
PIS wprowadził minimalną stawk\ę godzinową dla umów cywilnoprawnych, ale ich nie zlikwidował, a to jest różnica.
Minimalna stawka godzinowa od normalnych umów o pracę (tych na czas określony była od dawna.
Widzisz jak kłamiesz? Nawet nieboraku nie wiesz co to są śmieciówki

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Kuba

Znam człowieka pracującego w zakładzie na obrzeżach Mławy, który w 2015 r. zarabiał 3,5 zł za godz. pracy w ochronie. Fakt, że jako rencista. Nie chcesz, nie wierz.

Godzinową stawkę minimalną, w kwocie 12 zł/h, dla osób na pracujących w oparciu o umowy-zlecenia zaproponował jako pierwszy rząd Premier Szydło w październiku 2015, na odświeżenie pamięci.

Umowa o pracę jest szczególnym rodzajem umowy cywilnej, na marginesie.

Natomiast umowa śmieciowa jest pojęciem publicystycznym, a nie prawnym. Osoba pracującą w oparciu o umowę cywilno-prawną typu umowa-zlecenie może pracować w formie śmieciowej lub nie w zależności od tego czy posiada tytuł ubezpieczenia społecznego oraz czy umowa ta jest lub nie stosowana w celu obejścia prawa ubezpieczeń społecznych.

Dla mnie to, co wprowadził rząd liberalny, czyli zniesienie zasady, że trzecia umowa o czas określ. staje się automatycznie umową na czas nieokreślony właśnie wytworzyła kategorię takich nieco lepszych śmieciówek. Co to za umowa o pracę skoro ani kredytu ani stabilizacji nie można o nie oprzeć.

Dlatego jak ktoś napisał, trzeba pilnować, żeby kraj znowu nie wpadł w PO-Trzask:).

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  Kuba

Kuba ===ponawiam do ciebie swą prośbę, która w zasadzie jest prośbą -mławianki,— przestań prowadzić wymianę i dyskusję z tymi pisowskimi trolami, a zwłaszcza z HEMIM,A DLATEGO BO UPODABNIASZ SIĘ DO TYCH PISOWSKICH CIEMNIAKÓW=== uważam że chyba nie oto ci chodzi ?????/

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  pis

pis — nie mam zamiaru przepraszać tych pisowskich baranów a jeśli jesteś jednym z nich –to tym gorzej dla ciebie nieuku, zapomniałeś jak sam kradłeś, a teraz tylko dołączyłeś do tej BANDY ZŁODZIEJI, a jak mówisz o wyjeżdzie za granicę to przemyśl to póki czas, bo pózniej będzie za pózno, i zamiast za granicą to znajdziesz, W OŚRODKU WYPOCZYNKOWYM W IŁAWIE, masz wybór skorzystaj z tego ALBO==ALBO

działacz
działacz
1 rok temu

tak alkohol to zguba narodu.Zwidy wszyscy pe.Anonimowo dołożył może jeszcze dopalacze i efekt widzimy co wypisuje. Szkoda trola ale wybrał tę drgę sam.Przeprosi PIS to mu załatwimy darmową terapię.

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  działacz

Ty i działacz to dwie sprzeczności—a jeśli już to mogę się z tym zgodzić, bo w PIS są takie właśnie ciemniaki jak ty, i póki możesz to załatwiaj sam sobie tą terapię— bo pózniej możesz mieć problem

lekasz
lekasz
1 rok temu

ludzie KOMUNA WRÓCIŁA .ANONIMOWO zabrał dziecku komputer przedawkował i zaczął pisać bzdety.Gościu nie pij byle czego i pij połowę I TYLKO ZE SKLEPU.Dynię ci rozwala.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Kradną w biały dzień!

4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy
5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa
7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza
8.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA
10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek
10.000.000 znikło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego
12.000.000 na zabawę na lotnisku w „lądowanie Antonowa”
17.000.000 na testy które „uległy” zniszczeniu w transporcie LOTu
20.000.000 na testy które okazały się nieskuteczne
25.000.000 dotacji na biznes męża Szydło, brak sprawozdań, za to samo Plicha z Amber siedzi
27.000.000 przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie
30.000.000 stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg
40.000.000 na łapówki dla KNF za przejęcie banku „za złotówkę”
50.000.000 na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry
65.000.000 wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK
70.000.000 na nielegalny druk kart wyborczych

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Ciąg dalszy:

111.000.000 na jachty, niedziałające strony internetowe i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej,
115.000.000 poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego
140.000.000 na biznes brata i żonki ministra Szumowskiego
165.000.000 dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy
200.000.000 na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), respiratorów nie dostarczono
500.000.000 dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada
1.000.000.000 na Polskie Domy Drewniane S.A, spółka PiS, wybudowanych domów ZERO
1.000.000.000 straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka
1.200.000.000 znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

ciąg dalszy:

1.300.000.000 promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego „Srebrna” na dwie wieże
1.500.000.000 na roczne wynagrodzenia katechetów
2.000.000.000 na nową planszę pogody w TVP,
5.000.000.000 wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK
90.770.000.000 (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020)
112.000.000.000 dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa
1.071.900.000.000 (JEDEN BILION, 71 MILIARDÓW, 900 MILIONÓW ZŁOTYCH) zadłużenie skarbu państwa na koniec kwietnia 2020

50.000 koperty Kaczyńskiego dla księdza Sawicza za zgodę na budowę wież za to już drobne nie warte splunięcia…

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Kupy się nie trzyma ta przeklejanka internetowa. To całość czy dalsze części też będą Ctrl-P?

Podlicz bilans działalności rządu PO-PSL, 153 miliardy złotych zachapane z OFE, podniesiony VAT o 4,5%, policz te wszystkie przedsiębiorstwa, które zostały sprzedane za bezcen zagranicznej konkurencji (albo jeszcze lepiej, managerom powiązanym z ówczesną ekipą i przez tych managerów następnie odsprzedanych zagranicy), które zostały doprowadzone do likwidacji albo dogorywają gdzieś na rynku, dodaj 50 mld rocznie skręcane na VAT i wyprowadzane z budżetu.

Jeśli POKO i jej „silny prezydent”, który już poczuł się na tle pewnie, że już rwie się do wydawania decyzji polskim dyplomatom, stroją się w piórka uczciwych i nieprzekupnych strażników grosza publicznego, to jest takie polskie powiedzonko – diabeł ubrał się w ornat i ogonem na mszę dzwoni.

TO==JA
TO==JA
1 rok temu
Reply to  Hemi

Hemi—- JESTEŚ DURNIEM I GŁUPCEM— DO CIEBIE DEBILU NIC NIE TRAFIA. No niestety ale są nastepne barany wyznawcy tej bandy złodzieji –tacy jak RODOWITY MŁAWIAK, z okolicznej gminy, CZY też Mławiak, któremu ktoś w jego gminie przejechał bronami po plecach, który na spotkaniu dostał 20,- zeta na małpkie, WYGRACIE TE WYBORY NA FUJARCE, razem z tym swoim DUDA.

RODOWITY MŁAWIANIN
RODOWITY MŁAWIANIN
1 rok temu

do mławiaka dobrze mu pocisnołeś nie będzie ch…..m pluł nam w twarz.Wybory wygra PIS bo cała prawdziwa MŁAWA JEST ZA PANEM DUDĄ.

MŁAWIAK
MŁAWIAK
1 rok temu

do advocem pewnie masz w piwnicy majątek jaki dostałeś od łojca biżuterie rolniczą czyli brony cep siekierę orczyk.My wygramy te wybory bo PAN A.DUDA MA PROGRAM.Nie strasz bo się z…………sz.

Kuba
Kuba
1 rok temu

TVP Info w czasie debaty prezydenckiej, za pośrednictwem Twittera opublikowało sondę z pytaniem, kto wygrał debatę prezydencką.
Chwilę później poinformowano o jej nieważności z powodu strumienia 600 botów. Niebezpiecznik,pl sprawdził czy to możliwe, żeby w sondzie na na Twitterze można było wykryć boty – NIE MOŻNA,
Przeczytajcie samI:
https://niebezpiecznik.pl/post/czy-tvp-info-moglo-wykryc-strumien-600-botow-falszujacych-ankiete-na-twitterze/?fbclid=IwAR3kfpo7247Hf74P6mSrIkpXZs2n46xvQodv1iGjfQ0FQu0gvKO-sY-Cc-s

Tak, tak szanowni Państwo, TVP sama sfałszowała ankietę, żeby obciążyć tym, PO. Tu nie ma innego wytłumaczenia.

Nie dyskutuję z trollami.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Kuba

Bicie piany.

Prawdziwy sondaż będzie 28 czerwca i potem 12 lipca, wtedy okaże się, czy kandydat Platformy i jego kamaryla specjalistów od bezradnego rozkładania rąk mają rzeczywiście takie masowe poparcie czy też wydaje im się tylko.

Skądinąd wiadomo, że b. KOD i jego przystawki dysponowała znacznym zasobami gotówki (skąd?), potrafili „spontaniczne” demonstracje pod Sejmem nagłośnić w godzinę, a wiadomo, jakie to są koszty i wysiĺek organizacyjny. Na BOT-y też pewnie byłoby ich stać.

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Hemi

Po co piszesz, mam cię określić takimi samymi słowami jak „dziadek z bliska”, czy może trochę gorszymi płatny trollu?

TO JEST NIEMOŻLIWE, ŻEBY na Twitterze MOŻNA BYŁO WYKRYĆ JAKIEKOLWIEK BOTY – tak trudno to zrozumieć?
TVP
S F A Ł S Z O W A Ł O
ankietę !!!

Niebezpiecznik to fachowy portal, a nie jakiś brukowiec, taki jak „w sieci” czy też tvp.

Nie znasz się, nie masz wiedzy – nie wypowiadaj się.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Kuba

Prawdziwa ankieta przed nami, jeszcze parę dni, naprawdę można wytrzymać.

Zobaczymy, czy zwycięży kandydat, który zrealizował swoje wszystkie obietnice i poprawił byt i poczucie bezpieczeństwa przeciętnej polskiej rodziny czy też kandydat partii znanej z tego, że obietnic swoich nie realizowała, wprowadzała rozwiązania, jak podniesienie wieku emerytalnego, które wykluczała w kampanii wyborczej, a zatem w żywe oczy oszukiwała wyborców.

Jak się pisze na publicznym forum, to zawsze trzeba liczyć się z tym, że ktoś może przeciwstawić inny pogląd.

Jeśli ktoś tego nie rozumie, to zamiast się użalać można założyć bloga.

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Hemi

Płatny troll zawsze musi bronić racji swojego pracodawcy bo inaczej nie dostanie kasy.
Wiesz jak nazywa się ktoś kto się sprzedaje? – mam nadzieję, że wiesz 🙂
Jak ci nie wstyd?

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Kuba

Jak brakuje rzeczowych argumentów to się stosuje zaczepki personalne i epitety.

Jest to zachowanie poniżej poziomu. Być może sam jesteś płatnym trollem skoro innym to przypisujesz.

Kłamstwo w żywe oczy – to jest wasza totalnej opozycji metoda, A. Duda wszystkie obietnice z czasów kampanii 2015 r. zrealizował, i to was boli:

– 500 + pomoc dla rodzin, obiecaną w kampanii 2015 r. od 2 dziecka w rodzinie, została po dwóch latach rozszerzona również na pierwsze dziecko, a więc zrealizowanie z naddatkiem obietnicy wyborczej (!),

– podwyższony przez rząd PO-PSL wiek emerytalny – przywrócony do pierwotnego poziomu,

– kwota wolna od podatku – podwyższony w oparciu o mechanizm degresywny, dla najniżej zarabiających,

– pomoc dla forumowiczów – zrealizowana w oparciu o orzecznictwo sądownictwa unijnego.

Cztery dotrzymane obietnice, taka jest prawda.

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Hemi

Tu nie ma poglądów, tu są fakty.

Piszesz nie na temat, trollu i się nie tłumacz, i nie płacz nad rozlanym mlekiem.

Wszędzie gdzie tylko możecie, to kłamiecie.

Kłamiecie w żywe oczy.

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  Kuba

Kuba—-mam prośbę do ciebie nie prowadz żadnej polemiki z tym płatnym baranem HEMI.—szkoda twych nerw, ten idiota jest od tego żeby z normalnych ludzi robić głupców takich jak sam jest.

Karol
Karol
1 rok temu

No prawda .Bzyk dawno gadał że tak będzie.Podac to do KASY i CBŚ i C B A .

Karol
Karol
1 rok temu

A tak na marginesie może by sprawdzić kto od 01.01.2020 zmienił licznik wodę z domu na firmę?Tam mieszkają Ukraińcy.To Ci Panowie kręcą Panem Burmistrzem.Np.pewna piekarnia w której mieszka ok.50 Ukraińców.Za śmieci 50zl.

MŁAWIAK
MŁAWIAK
1 rok temu

do mihała a co tyś chciał rządzić ? Ojciec cię przywiózł w toczku na wozie drabiniastym w kunia a teraz MŁAWIAKA udajesz ?PANU KACZYŃSKIEMU TO MOŻESZ OBUWIE CZYŚCIĆ.

ADVOCEM,
ADVOCEM,
1 rok temu
Reply to  MŁAWIAK

Mlawiak przyszywany, jak dotarles na piechotę, do miasta, to powinienes wiedziec , ze MLAWA to nie twoja wioska, bierz tego kunia, i spadaj tam skąd przyszedłeś, bo inaczej to Cię cepami przegonimy.

leśnik
leśnik
1 rok temu

Jak się lgbt nie może w Polsce odnależć proponuję wyjazd do buszu tam będą mordki drzeć nikt im nie zabroni.

Michał
Michał
1 rok temu

Ta władza -to dramat ! Krajem rządzi poseł z Żoliborza

ojciec
ojciec
1 rok temu

DO ADWOCEM .ZOSTAW NASZE DZIECI W SPOKOJU.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  ojciec

Swoich dzieci to pilnuj raczej przed księdzem.

ekonomista
ekonomista
1 rok temu

Ludzie ogarnijcie się chcecie utracić 500 plus 13 14 pensję to z czego opŁacicie kredyty mieszkaniowe? PO WAM NIC NIE POMOŻE.CHCECIE LGBT TO GLOSUJCIE POTEM BĘDZIE PŁACZ I BEZSILNOŚĆ.

Fix
Fix
1 rok temu
Reply to  ekonomista

Każdy ma jeden głos i może zagłosować na kogo zechce, podług swoich przemyśleń i priorytetów.

ADVOCEM,
ADVOCEM,
1 rok temu
Reply to  Fix

Fix, w pierwszej turze tak== ale w II, to juz trzeba dokonac wyboru krory przyniesie zmianę. Polakom jest potrzebny PREZYDENT a nie DLUGOPIS DUDA
R

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  ekonomista

Ło matko, z ciebie ekonomista jak z tej jednej trąba.
Prezydent zlikwiduje 500+ i inne plusy? – nie rozśmieszaj mnie i innych., bo po pierwsze prezydent nie ma takiej władzy, a po drugie żaden z kandydatów też o tym nie mówi.

Co do ludzi LGBT to jest ich w Polsce koło 2 milionów i co w związku z tym? grozi coś z ich strony?
Raczej nie, to im grożą takie zaściankowe umysły jak twój.

Tacy ludzie są jak najbardziej normalnymi ludźmi. Co to kogo może obchodzić z kim śpią. Prezes śpi z kotem i co? – tie przeciwstawiasz się?

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Kuba

2 miliony tylko?

Sądząc po częstotliwości, z jaką pojawiają się w niebieskiej TV (zbieżność kolorystyczna z Platformą zapewne nieprzypadkowa), można odnieść wrażenie, że jest ich tu w Polsce z 10 razy więcej. A może tak szybko się namnażają?

Wybitny znawca zagadnienia tej mniejszości, kandydat Platformy, zapewne zechce się w trakcie swej błyskotliwej kampanii podzielić najnowszymi informacjami w tym zakresie. My, zaściankowcy, czekamy z niecierpliwością na kolejną dawkę tej jakże pożytecznej wiedzy.

Co do tego, że kandydat PO nie mówi o likwidacji 500+, raz, że ludzie z jego otoczenia wystarczająco negatywnie wypowiadają się o tym programie od momentu jego wprowadzenia, żeby każdemu w miarę trzeźwo myślącemu człowiekowi, choćby z zaścianka czy grajdołka, nie wypieram się, zapaliła się lampka kontrolna.

To raz. Dwa, POKO i jej ludzie na tyle często rozmijali się z po wyborach z własnymi deklaracjami, że ich słowa doprawdy niewiele znaczą. Trzeba sprawdzać czyny i postępki, bo frazesy o Europie, demokracji i konstytucji to każdy może głosić.

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Hemi

Nie umiesz czytać ze zrozumieniem? – nie życzę sobie żadnej polemiki ze sprzedajnym trollem!!!
Pisz swoje przemyślenia, anie moje komentujesz.

ADVOCEM,
ADVOCEM,
1 rok temu
Reply to  ekonomista

Z ciebie tski ekonomista jak z koziego tyłka trąbka.

sprtw
sprtw
1 rok temu

Co powiecie na to:
a gdyby tak kandydatkami na prezydenta były same kobiety?

https://www.facebook.com/Kompas.AnnaSaraniecka/posts/1381472548710546

Także nie dyskutuję z trollami

Hemi
Hemi
1 rok temu

Pytania do kandydata Platformy „żeby go skompromitować”? Ale co, pytali go czy żonę bije?:)

Dostał pytania o polityce i ma odpowiadać. Przyszedł na debatę to łaski nie robi. Złej tanecznicy przeszkadza rąbek u spódnicy.

POKO marzy zdaje się sytuacja, kiedy kontrolowała wszystkie media i jej kandydatom niewygodnych pytań nie można było stawiać, a rozmowy z kandydatami niejaki Lis prowadził.

Na marginesie, jakoś nikt nie skomentował jeszcze zapowiedzi kandydata Platformy, który wraz z burmistrzami grupy V4 opowiedział się za wzmocnieniem tzw. „zielonego europejskiego ładu”, za który odpowiada znany euro-fanatyk Timermans.

Przecież są obliczenia ekspertów, że jeśli ten zielony ład wejdzie w życie i zakazany zostanie nie tylko węgiel, ale i gaz, średnie rachunki za energię z wiatraków będą wynosić około 1 tys. złotych na gospodarstwo domowe.

Trzaskowskiego i jego ferajnę dyrektorów z warszawskiego ratusza, którzy zarabiają po 300 tys. zł rocznie pewnie niewiele to obchodzi, ale przeciętnego zjadacza chleba obchodzi to mocno.

Observer
Observer
1 rok temu

Nie ma dobrych rozwiązań odnośnie wyborów prezydenckich.
Jeśli przejdzie jakikolwiek kandydat (przeciwnik Dudy,) to będzie wojna prezydenta z rządem i z sejmem.
5 lat temu poparliśmy Dudę, bo mieliśmy dość rządów PO/PSL.
To było bardzo złe, bo wszystko wtedy: sejm, senat i prezydent znalazło się w ręku jednego woźnicy: PIS (czytaj- Kaczyńskiego),
Teraz znów mamy popierać Trzaskowskiego, kandydata PO? – bo mamy dość Dudy, pacynki Kaczora?
Tyle, że jak poprzemy któregokolwiek innego kandydata, to
czy nie przegra on tej wojny z PIS?
czy nie wykończą go psychicznie?
czy nie odpuści w końcu, bo będzie miał dość?
A Trzaskowski wygląda na silnego faceta, który może się nie dać tej nagonce i może nie odpuści PIS.
Tu potrzebny jest naprawdę silny prezydent, który ma charakter.

Nie prowadzę polemiki z trollami!!!!
Proszę o dostosowanie się.

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu

Zasłyszane—-od osób obecnych na spotkaniu z DUDĄ ==== PRAWDOPODOBNIE DZIECI KTÓRE PRZYWDZIEWAŁY KOSZULKI DUDY I BYŁY AKTYWNE W TYCH OKRZYKACH —- ZOSTAŁ NAGRODZONE KWOTĄ 20 zł słownie dwadzieścia złotych ; powyższy przykład zostawiam bez komentarza.?????? A co do tej debaty w studio tvp info TA DEBATA BYŁA ŻENUJĄCA, A PYTANIA POD TRZASKOWSKIEGO, ABY GO SKOMPROMITOWAĆ.—ale nie wyszło, tak działa szczujnia KURSKIEGO.

Kkk
Kkk
1 rok temu
Reply to  ADVOCEM

Dość tego szczekania. Moje dziecko było, wieęc uważaj na pozwy.

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  Kkk

Kkk. Czy zapiznakws sie dokladnie z mym postem to przeczytaj go jeszcze raz. NIE STRASZ NIE STRASZ BO SIE Z itd.

Fix
Fix
1 rok temu

Ta debata jest normalnie żenująca 🙁 Żenujące pytania…

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Fix

A jakie miały być?

Dlaczego wiceprzewodniczący Platformy jest najlepszym kandydatem i dlaczego,jak w waszej niebieskiej tiwi?

Widać, jak gość kluczy gdy padają niewygodne tematy, imigranci czy euro.

To nie jest zaprzyjaźniona TV, tu pytają o konkrety nie frazesy.

Fix
Fix
1 rok temu
Reply to  Hemi

Nie wypowiadam się na temat platformy. Najlepiej moim zdaniem wypadł Bosak i oraz mój faworyt – Tanajno. W poprzednich wyborach głosowałem na Tanajno i w tym roku też ma mój głos. Sama debata – DNO.

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Fix

Rozumiem za kandydatem przedsiębiorców.

Jeśli chodzi o K. Bosaka, to jest to z pewnością interesujący kandydat, jeśli Konfederacja nie utonie, to KB ma szansę na zaistnienie w polityce polskiej.

Proud Boys
Proud Boys
1 rok temu
Reply to  Hemi

jasne . Skończą tak samo jak Kukiz . Będzie jak w Stanach dwie partie i i tyle.

Fix
Fix
1 rok temu
Reply to  Hemi

Dokładnie tak. Bosak mądrze prawi, świetnie też podsumował debatę, pytania które padły albo sztuczne albo nieaktualne.

Proud Boys
Proud Boys
1 rok temu
Reply to  Fix

Się zastanawiam po co głosować na kandydata który i tak przepadnie. Może w ramach eksperymentu na Trzaszkosia . …Wiem duma nie pozwala. Pozdro dla Narodowców.

Fix
Fix
1 rok temu
Reply to  Proud Boys

Nie zagłosuję na partię złodziei 🙂

Proud Boys
Proud Boys
1 rok temu
Reply to  Hemi

zauważalny jest spadek trolingu na forum . Przypadek ….nie sądzę. … karty zostały już rozdane . I wiemy kto ma ASA pik.

GDA
GDA
1 rok temu
Reply to  Fix

W sumie racja . Ja bym dał takie : Czy przekop mieżeji powinien być do A.Mlawy B. Ciechanowa C. Działdowa i dlaczego odp. a

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  GDA

Przekop mierzei to jest kwestia polskiej suwerenności.

2 mld zł to nie jest duża cena za niezależność.

I za poczucie dumy narodowej, obce liberałem,bo czymś upokarzajacym jest sytuacja, gdy każdorazowo musimy nieprzyjazny nam kraj pytać o zgodę na przepłynięcie na własne terytorium. I który w przeszłości wielokrotnie możliwość taką blokował pod błahymi protestami, i to na długie miesiące.

Gdy przekupo mierzei będzie już zrobiony, wielu zapyta – jak to możliwe, że dopiero teraz.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Dziś o 21 znów debata prezydencka i podobno:
Pozwala on prowadzącemu Michałowi Adamczykowi na przerywanie wypowiedzi kandydatów w momencie, gdy uzna on, że nie stanowią one odpowiedzi na zadane pytanie. Odpowiedzi będą mogły być przerywane przez prowadzącego kosztem czasu przysługującemu danemu kandydatowi.
Ten filmik to chyba obejrzeli w TVP:
https://www.youtube.com/watch?v=2mdZ1sy1AFo

mimi
mimi
1 rok temu

powiem prawdę: BĘDZIE PLAN D ! JAK SIĘ NIE DA UCZCIWIE TO ZROBIMY TO PO SŁOWIAŃSKU
jest dwuwładza i totalny paraliż i nic już w tej materii nikt już NIE DA RADY prezes powiedział wyraźnie że 28 june 2020 pójdziem na wybory znaczy się nawet już skremowane… po to statystki codid som na chama spłaszczone…

babi
babi
1 rok temu
Reply to  mimi

Dzisiaj w porannym rzucie statystyk 506 nowych zakażeń. To dużo. ALE Większość Polaków nie przestrzega covidowych zasad bezpieczeństwa, łącznie z jeszcze aktualnym prezydentem na czele. W marcu nawet nikt nie chciał zasiąść w komisji wyborczej… A teraz? Raczej kłopotu z obstawienie miejsc nie było. Pozytywne jest chociaż to, że trochę staniały rękawiczki i maseczki – można uzupełnić zapasy, bo do jesieni się mogą przydać nie jeden raz.

leo
leo
1 rok temu

powiem prawdę: BĘDZIE PLAN D ! JAK SIĘ NIE DA UCZCIWIE TO ZROBIMY TO PO SŁOWIAŃSKU
jest dwuwładza i totalny paraliż i nic już w tej materii nikt już NIE DA RADY prezes powiedział wyraźnie że 28 june 2020 pójdziem na wybory znaczy się nawet już skremowane… po to statystki codid som na chama spłaszczone…

sprtw
sprtw
1 rok temu

NIK zarzuca rządowi PiS, że schował wydatki budżetu za ubiegły rok pod dywan.
Grozi nam głęboki kryzys finansów państwa. Kreatywna księgowość w budżecie państwa, to nie tylko nieczysta zabawa z dochodami i wydatkami. To przede wszystkim oszukiwanie wszystkich podatników. To efekt rozdawnictwa i nie tylko chodzi o socjal. Pandemia spadła z nieba, bo jest na co składać. Dlaczego się o tym nie mówi przed wyborami?

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  sprtw

Pandemia w większości krajów UE spowodowała trudności budżetowe, bo z jednej strony jest spadek dochodów budżetowych, a z drugiej konieczność finansowania tarcz antykryzysowych, które nawet niejaki Borysław w chwili szczerości pochwalił,zanim zorientował się, że jest nagrywany.

Niemniej żadnego „głębokiego kryzysu” finansów państwa nie ma, to myślenie życzeniowe POKO. Oni wyznaje zasadę – Im gorzej tym lepiej, bo liczę na to, że jeśli uda im się wprowadzić chaos, to władza sama wpadnie im do ręki.

Kryzys mielibyśmy dopiero wtedy, gdyby Polska za radą ekonomicznych szarlatanów w rodzaju Balcerowicza czy Lewandowskiego przyjęła euro, co zapowiedział Tusk i na szczęście mu się nie udało.

Własna waluta to raz instrument suwerenności gospodarczej, a dwa, bufor bezpieczeństwa na wypadek kryzysu.

Że POKO i wspierający ją wielki biznes i celebryci prą do euro, to wiadomo. To, że świadczenie emeryta czy pensja robotnika po przeliczeniu na euro to będą grosze, kandydata Platformy to niewiele zdaje obchodzi.

sprtw
sprtw
1 rok temu
Reply to  Hemi

Odpowiedź nie na temat

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Niczym Chazan, który się dorobił na skrobankach, a teraz jest zagorzałym przeciwnikiem aborcji, tak ten polityk uważa ludzi LGBT za nienormalnych
http:/ /pis-da.blogspot.com/2018/08/zwrotnik-psa.html

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Wystarczy wpisać w Google: Zwrotnik Psa

Daniel
Daniel
1 rok temu

WYBORCO ! Polska potrzebuje dziś Twego głosu – WYBIERZ DOBRZE
–>>> WYBIERZ !!! ->>> Piłsudskiego !!! męża Stanu a jakiego kolwiek fircyka w zalotach…

Kim
Kim
1 rok temu

U lala HEMI się sprzedaj he he więc noc dziwnego że nie wie o czym pisze

Solidarność
Solidarność
1 rok temu

Do betonu komunistycznego pisu „rozTrzaskajmy długopisa i jego świtę”

Antypis
Antypis
1 rok temu

Jak redaktor moze pisac, ze kilkuset zwolenników pis bylo na spotkaniu? Jestem obuzona taka teza. Policzył Pan? Klamstwa Pan napisał, pewnie dlatego, że jest Pan sympatykiem pus. Nieobiektywny artykuł. Nieladnie Panie redaktorze…Trzeba bylo wspomnieć ile dzieci mialo wciśnięte w rece tabliczki z napisem Duda…. A ja slyszalam, jak kilkaset osób komentowalo negatywnie wizytę Dudy…

leo
leo
1 rok temu

WYBORCO! Polska potrzebuje dziś Twego głosu – WYBIERZ DOBRZE – WYBIRZ Piłsudskiego !!!

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  leo

Widac wyraźnie ze leo sie pomylił, bo piwinno rozbrzmiewac, inaczej, : WYBIERZ DOBRZE== WYBIERZ TRZASKOWSKIEGO !!!!

leo
leo
1 rok temu
Reply to  ADVOCEM

WYBORCO ! Polska potrzebuje dziś Twego głosu – WYBIERZ DOBRZE
–>>> WYBIERZ !!! ->>> Piłsudskiego !!!

mławianka
mławianka
1 rok temu

Nie prowadźcie żadnej polemiki z trollami pisowskimi, takimi jak Hemi, oni na swoich komentarzach zarabiają grubą kasę.

Tak, tak, Hemi nie pisze tu za darmo.

To nie człowiek, to troll,
który przeszedł odpowiednie szkolenia z zakresu socjotechniki, czyli ma odpowiednie przygotowanie do manipulacji społeczeństwem za pomocą zespołu odpowiednich technik

Zygfryd
Zygfryd
1 rok temu
Reply to  mławianka

O! To tak jak nasz burmistrz, wszystkie socjotechniki w jednym paluszku ma 🙂

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Zygfryd

Tylko, że burmistrz działa na własną korzyść, a nie sprzedaje się, a Hemi się sprzedaje, a ktoś kto się sprzedaje to jak się nazywa?… no… wyleciało mi z głowy 😀

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  Kuba

Kuba to jak ci się przpomni i wleci ci do glowy no to śmiało napisz.

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  mławianka

tak mlawianko !!! Popieram twój APEL !!!

PRAWDA
PRAWDA
1 rok temu

Jak się komuś nie podoba władza to może wyjechać za granicę ,tylko tam trzeba pracować a nie jak u nas 15 godz tygodniowo przyk ,uczyciele.KOrepetycje za duże pieniądze bez ZUS podatku KANADA.Ale to się kończy.Dlatego PIS NIE PASUJE.

wybory
wybory
1 rok temu
Reply to  PRAWDA

Jak się komuś nie podoba obecna władza, to przede wszystkim może zagłosować w wyborach za kilka dni i tym samym wyrazić swój sprzeciw. Jak się komuś podoba, to również trzeba iść i zagłosować. Zachęcam do udziału w wyborach wszystkich 18+. Wykorzystajcie swój głos zgodnie ze swoim zdaniem.

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  PRAWDA

Twoja Prawda jest nic nie warta, to co piszesz.to drobiazgi , Prawda jest taka co pokazyje Nik,ze tak przez ciebie chwalony Pis i jego administracja w ubieym roku nanagrody w swych jednostkach administracyjnych, tylko na nagrody przrznaczyl 490 milonow zl, i zwiekszyl zatrudnienue w administracji o 5,800 osob, i tajs jest prawda o ty TWOIM PIS.

Zazula
Zazula
1 rok temu
Reply to  PRAWDA

Jak widzę wrogowie publiczni to LGBT, nauczyciele, sedziowie. Pytam, kogo jeszcze trzeba zlinczować, żeby Polacy się obudzili, zaczęli sie szanować. Wladza wszystkich nas skłóca, wykorzystuje najniższe instynki, żeby utrzymać sie przy władzy.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Zazula

dodałbym pielęgniarki, co Ty na to?

Zazula
Zazula
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

Zgadza się. Jeszcze lekarze. Jak na to spojrzeć – wrogiem jest inteligencja. Komuna też walczyła z inteligencją. Strach się bać xD.

WiatriGrzmot
WiatriGrzmot
1 rok temu

Idzie burza oczyścić atmosferę w parku po wczorajszym koronazgromadzeniu.

Inka
Inka
1 rok temu

Ja mam tylko pytanie dlaczego ja nic nie dostaje, pracuje od 20 lat, dziecko na studiach, ani 500 plus ani 13 pensji ani zwolniemia z podatku. Jak wszyscy to wszyscy a nie dla mnke tylko wysokie cenu w sklepach

Zazula
Zazula
1 rok temu
Reply to  Inka

Odpowiedziala już Pani. Pracuję.

Ted
Ted
1 rok temu
Reply to  Inka

Pytanie tylko ile zarabiasz . Wg. mnie zabrał bym też 500 powyżej jakiegoś progu dochodowości. Pewnie ostatkiem nie pędzisz. Jak duża część polskich mławskich rodzin. Larum na forum wznoszą ludzie albo dość zamożni którzy ustalić cześć wpływów albo roszczeniowcy ” bo mi się należy ” .

Inka
Inka
1 rok temu
Reply to  Ted

Pewnie to się bardzo pomyliłeś w swoich przypuszczeniach

Ted
Ted
1 rok temu
Reply to  Inka

Dlatego trzeba mówić jak jest. inaczej dyskusja nie ma sensu. Akurat w tej materii . Wszyscy pieprzycie o demokracji , wolnych sądach i że mam dziecko na studiach . Jak masz dziecko na studiach to super fajnie. Nie jest źle. Nie z zabardzo to wszystko rozumiem.

Zazula
Zazula
1 rok temu
Reply to  Ted

Mądrego to miło posłuchać – jak mawiał Pawlak. A poważnie, co to kogo obchodzi, ile kto zarabia. Proszę nie zaglądać do kieszeni ludziom, którzy pracują. Rozliczać należy tych, którzy żyją na koszt społeczeństwa.

Inka
Inka
1 rok temu
Reply to  Zazula

I właśnie o to chodzi

Ted.
Ted.
1 rok temu
Reply to  Zazula

no i oto mi chodzi że macie retorykę vel Trzaskowski . pieprzyć kocopoły że jest źle , ale nie ważne ile kto zarabia.

MŁAWIANIE RODOWICI
MŁAWIANIE RODOWICI
1 rok temu

PREZYDENTEM CZY CHCECIE CZY NIE ZOSTANIE NAJMĄDRZEJSZY Z PROGRAMEM PAN ANDRZEJ DUDA. KOMUNA DO MŁAWY NIE WRÓCI.TRZASKOWSKI POKAZAŁ RZĄDY W WARSZAWIE TERAZ TAM PŁACZĄ.ZAPOMNIELIŚCIE ZA PO PSL UMOWY ŚMIECIOWE WIEK EMERYTALNY?CO BOICIE SIĘ ,ŻE KOREPETYCJE BĘDĄ OPODATKOWANE?CZAS KU TEMU WIELKI.

Kuba
Kuba
1 rok temu

Płaczą i będą głosować na Trzaskowskiego?

Dziwne, bardzo dziwne rzeczy opowiadasz.
Gdyby płakali, to by nie mieli zamiaru głosować na Trzaskowskiego

Ja jestem pewien, że większość warszawiaków zagłosuje na Trzaskowskiego.

Nie popis
Nie popis
1 rok temu

Państwo Wam da. Jakie? To są wszystko nasze pieniądze. Ludzie pracują i płacą daniny. W Polsce bardzo duże. Komu? Uczciwie pracujący człowiek nie ma problemu żeby dać biedniejszemu ale nierobom z przekonania i bogatym? Sposób rozdawnictwa naszych pieniędzy jest… sami oceńcie.

Job
Job
1 rok temu

Kochani Mławianie, mam nadzieję, że PAD ponownie przyjechał z obietnicami, których i tak nie spełni.
Chce tylko ponownego zasiadania w Pałacu i tylko tyle. Jest sygnatariuszem obecnego rządu a my mięsem wyborczym. Afery w tle, rozdawnictwo naszych pieniędzy a pytania, z którymi nie chce się zderzyć:
1. W których więzieniach siedzi skazana mafia VAT?
2. O ile podniesiono kwotę wolną od podatku?
3. Kto mieszka w 100 000 mieszkań plus?
4. Kto jeździ milionem samochodów elektrycznych?
5. Gdzie są helikoptery dla wojska?
6. O ile skrócono kolejki do lekarzy?
7. Jak skróciły się kolejki w sądach?
8. Jak ochroniono środowisko?
9. Ile mniej sprowadzamy węgla z Rosji ?
10. Gdzie jest wrak Tupolewa i wyjaśniona przyczyna katastrofy?
11. Ile wybudowano nowych obwodnic, autostrad?
Można pisać i pisać. Ale to od nas będzie zależeć jak nas będą traktować w Europie i jakim krajem będziemy. Obietnice nic nie dadzą.

Ted
Ted
1 rok temu
Reply to  Job

większość wpisów na forum jest na poziomie chamskiej hołoty. Wypunktowanie tego typu ma sens. Ale mi obiektywnie życie się lepiej od czasu rządu PiS. Głosowałem nawet gdy nie było jeszcze mowy o 500plus itp. Pensji nie mam o wiele większej Ciekawostką jest to że też nie słyszę już tak często jak kiedyś 5,6,7 lat temu że jest kryzys. Jak ktoś ma odwagę niech napisze konkretnie co go boli . Puste i ogólne frazesy nic nie dają. Ale nie najlepiej założyć Konstytutke i wołać wolne sądy ale nikt nie napiszę że w sądzie pół rodziny pracuje. I takich przykładów jest mnóstwo.

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  Ted

Ted, z TWego postu, wynika ze jednak rzady PIS + rzady noatariusza tych rządów, czyli DUDY, === nic cie nie nauczyły, jednak ty należysz do tej chamskiej holoty, wyznawcow WODZA, JAROSLAWA KACZYŃSKIEGO.3

Hemi
Hemi
1 rok temu
Reply to  Job

Kolejne kopiuj-wklej.

Od jednych nie wymaga się nic, nawet żeby ścieki zamiast do rzeki odprowadzali do oczyszczalni, a od drugich wymaga się wszystkiego, nawet spełniania obietnic, które nie zostały przez nich złożone.

Nie sadzę, żeby mnie pamięć zawodziła, ale A. Duda w kampanii 2015 r. żadnego miliona elektrycznych samochodów nie obiecywał.

Co do rozliczenia mafii VAT-owskiej to również nie było takiej obietnicy. To jest w ogóle pytanie do sądów, o wyroki skazujące. Jak prezydent Duda, doktor prawa, może złożyć w ciemno obietnice skazań przez sady, które od niego nie zależą?

Dalej, 100 000 mieszkań plus to nie jest obietnica prezydencka. W 2019 r. sektor komercyjny oddał prawie 200 000 mieszkań rocznie, za rządów PO-PSL odnotowano taki wynik? Dwie dodatkowe sprawy, programy publiczne powinny mieć charakter antycykliczny a nie procykliczny, to raz, a dwa, mówienie o Mieszkaniu plus w oderwaniu od samorządów, które mogą się w program włączyć, lub nie jak co niektóre, jest z lekka abstrakcyjne.

Frankowicze, sprawa skomplikowana, została w sporej części rozwiązana w oparciu o orzecznictwo i wiele osób otrzymało konwersję po retroaktywnym kursie CHF/PLN.

Kwota wolna od podatku – zgodnie z wyrokiem TK jest przyjęta w oparciu o mechanizm degresywny – dla najniżej zarabiających. Taki był sens tego orzeczenia, poszukaj sobie, że państwo nie może opodatkowywać dochodu poniżej minimum socjalnego.

Kopiuj/ wklej też trzeba umieć robić.

Mlawiak stary
Mlawiak stary
1 rok temu
Reply to  Job

Sama prawda. Wiele punktów jeszcze brakuje. Afery byly ale Ci pobili wszystkich w ilosci i kwotach. Matoł tego nie pojmie żaden.

anonimowo 1
anonimowo 1
1 rok temu

Wczorajsze spotkanie z prezydentem udowodniło że 90 % mieszkańców Mławy to POLACY którzy szanują swojego Prezydenta , mają zaufanie do Rządu i nawet nie muszą komentować artykułów w codzienniku i innych mediach. Natomiast 90% szczekających tutaj w komentarzach to POtomkowie lub jeszcze współpracownicy UB, SB, MO, ZOMO, ORMO i członkowie PZPR. Wyją bo wiedza że są w mniejszości, że ich świat się kończy i próbują zaklinać i odwracać rzeczywistość. Bez odbioru czerwona zarazo. Nie wysilajcie się tu na dopiski bo nie odpowiem.

Ogr
Ogr
1 rok temu
Reply to  anonimowo 1

90 % mieszkańców Mławy? anonimowo, masz wyraźnie problemy z matematyką. Mława ma około 30 tyś. mieszkańców. Na spotkaniu było zaledwie kilkaset osób. Policz sobie jaki to %

fanka Dudy
fanka Dudy
1 rok temu
Reply to  anonimowo 1

tak, to wyznawcy Stalina, Lenina, Hitlera i Putina.
Ze Stalinem to nawet bimber z jednej szklanki pili.
100% racji, trzymaj tak dalej i wypełniaj apel i błaganie prezydenta, agituj ile możesz. Nie jedz, nie pij, tylko agituj, a jeśli trzeba będzie to przekupuj czym się tylko da, żeby tylko Duda wygrał.

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  anonimowo 1

anonimowo 1==== nie musisz odpowiadać ty dobrze wiesz, co i kto to są współpracownicy UB,SB,MO, ZOMO, ORMO— I TAK BARDZO SZCZEKASZ NA LUDZI, nawet nie wiesz że większość, z nich znajduje się w szeregach tej jedynej słusznej partii PIS, z twego opisu wynika że sam jesteś potomkiem, tej czerwonej zarazy, ZARAZY KTÓRA PRZEMIENIŁA SIĘ W ZARAZĘ PRAWICOWĄ, A KTÓREJ TY ROBISZ TERAZ ZA JEJ SŁUGUSA. Można i tak postępować, jesli to ci przynosi profity , i dlatego tak szczekasz. A jeśli już te 90 %, które niby wczoraj zauważyłeś czy poznałeś po tych okrzykach, do których wzywał zapiewajło przybyły razem z DUDĄ– to większość stanowią dzieci z mławskich szkół, albo z powiatu przywiezione tak jak te PANIE W TYCH GUSTOWNYCH PRZEBRANIACH, POCZEKAJ Z TYM WYLICZANIEM do czasu jak ukażą się wyniki wyborcze, tylko jak to jest że w 30,ooo tys. mieście tak mało, przyszło mieszkańców, którzy mają głosować, a na jednym z mławskich portali dziennikarzyna piszę że były TŁUMY, GDZIE ON WIDZIAŁ TE TŁUMY CHYBA TYLKO W PROGRAMACH TELEWIZYJNYCH PODCZAS SPOTKAŃ Z KANDYDATEM TRZASKOWSKIM. Przy całym tym organizacyjnym bałaganie, jesli było na tym spotkaniu 500 osób to sporo osób przybyło z ciekawości, bo chcieli sie dowiedzieć czy PREZYDENT DUDA PRZYJEDZIE Z TĄ PRZYBRANA SIOSTRO DOMINIKO DUDA, === NO ALE ZAWIEDLI SIĘ , no i gwoli prawdzie trzeba powiedzieć to że jednak do większości należeli dzieci i młodzież , która będzie mogła głosować dopiero za parę naście lat. NIE OSZUKUJ !!!!—Byłem

Nie popis
Nie popis
1 rok temu
Reply to  anonimowo 1

Jeżeli ktoś wspomina komunę to właśnie do niej dążymy. Trochę w gorszej wersji. Jedna partia. Tylko zastanówcie się zanim będzie za późno. My wspominamy ale… Jak to było z Adolfem? Na szczęście Jarek jest starszy ale obok niego rosną inni którzy są np. Oskarżycielem i Sędzią.

Turbo
Turbo
1 rok temu

Szkoda że żaden inny kandydat nie pofatygował się, żeby odwiedzić mieszkańców Mławy.

fanka Dudy
fanka Dudy
1 rok temu
Reply to  Turbo

Nie dostali pozwolenia na wiece ze względu na pandemię

Twój ból jest mniejszy niż mój. 🙂

Tubro
Tubro
1 rok temu
Reply to  fanka Dudy

Znowu szkoda. Wtedy mielibyśmy jakieś porównanie. Ciekawe jak wyglądałoby takie spotkanie z Trzaskowskim albo Kosiniakiem. Osobiście drażni mnie lekceważący stosunek dużej części Polaków do pandemii. To co zaprezentowali mławianie podczas wiecu, było dla mnie przerażające – zdecydowania większość brak maseczek, co druga osoba w maseczce założonej nieprawidłowo, brak dystansu. Obostrzenia mówią jasno: albo maska albo dystans. Nikt nie reagował. Emeryci wyciągali spocone ręce i błagali prezydenta o uścisk. Ludzie głośno skandowali plując sobie niemal w twarz 🙁

fanka Dudy
fanka Dudy
1 rok temu
Reply to  Tubro

Prezydent i cała świta mają już szczepienia, im korona nie grozi.

Ich ból jest mniejszy niż Twój.

Turbo
Turbo
1 rok temu
Reply to  fanka Dudy

Ja się nie martwię o prezydenta i jego świtę, robią jak uważają. Może są zaszczepieni, może im robią regularnie badania pod kątem koronawirusa? Istotne jest to, że przykład płynie z góry. Skoro prezydent może nie stosować się do obostrzeń, to czemu mają to robić inni Polacy? Policja nie reaguje, ochrona nie reaguje. To co pokazują takie sytuacje, niestety nie wróży Polsce dobrze w walce z pandemią.

TO==JA
TO==JA
1 rok temu
Reply to  fanka Dudy

fanka DUDY==== jesli mają szczepienia tak jak piszesz to chyba tylko przeciw pisowskiej wściekliżnie o której mówi ŚWIAT !!!!

Mlawa
Mlawa
1 rok temu
Reply to  Tubro

A maseczkq faktycznie chroni nie ma co
..

TO==JA
TO==JA
1 rok temu
Reply to  Turbo

TURBO===nie mów HOP !!!=== BO NIE WIADOMO CO SIĘ MOŻE JESZCZE WYDARZYĆ, ?????

vocal
vocal
1 rok temu

Radny Pol to chyba dziś ssie tabletki na gardło…

ADVOCEM
ADVOCEM
1 rok temu
Reply to  vocal

vocal—-do ssania tych tabletek, dodał bym Panów których było słychać najgłośniej : to Panowie—SENIOR OLIMPIJCZYK, KACPRZAK, I Pan BIELSKI, SZEF KAMPANII BURMISTRZA.

174
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x