Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Barbara Żurawińska nowym kierownikiem Dziennego Domu Senior+


Barbara Żurawińska, dotychczasowa pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej została powołana na stanowisko kierownika Dziennego Domu Senior+. Była jedyną kandydatką, która stanęła do ogłoszonego przez burmistrza Mławy naboru w drodze otwartego konkursu.


Nowa pani kierownik zna już tę placówkę, bowiem od 21 maja pełniła już w niej obowiązki kierownika. Barbara Żurawińska posiada wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu profilaktyki społecznej i resocjalizacji i specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej. Spełniła również pozostałe kryteria określone w ogłoszeniu o naborze. Pełnienie swoich obowiązków już jako pełnoprawnej szefowej placówki rozpoczęła od dnia 6 czerwca.

Przypomnijmy, z poprzednią kierownik Dziennego Domu Senior+ burmistrz rozwiązał umowę w trybie dyscyplinarnym 21 maja 2020 r. Tego samego dnia ukazało się ogłoszenie o naborze na to stanowisko.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
M.
M.
1 rok temu

Właściwa osoba na właściwym stanowisku. Gratuluję!

Gość
Gość
1 rok temu

Gratuluję 🙂

obiektywny
obiektywny
1 rok temu

Jak zwykle przyjmuje sie swoich.Kiedy i gdzie bylo ogloszenie o konkursie na to stanowisko.Dlatego byla tylko jedna kandydatura (wybranka burmistrza)

mgr Olek
mgr Olek
1 rok temu

Chyba się przewrócę. Tak na oko wyglada, ze UM zatrudnił kogoś, kto NIE ukończył dwudniowych studiów internetowych, jest wykształcony w temacie, ma praktykę i może jeszcze wie o co chodzi. Może Portal sprawdzi, poczynając od wiceburmistrza nr2, następnie wiceburmistrza nr1 i samego Pryncypała, czy im się coś nie stało. Wystarczy ogląd zewnętrzny.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x