Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Barbara Żurawińska nowym kierownikiem Dziennego Domu Senior+


Barbara Żurawińska, dotychczasowa pracownica Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej została powołana na stanowisko kierownika Dziennego Domu Senior+. Była jedyną kandydatką, która stanęła do ogłoszonego przez burmistrza Mławy naboru w drodze otwartego konkursu.

ZS nr 1 Budowlanka Mława rekrutacja
Reklama


Nowa pani kierownik zna już tę placówkę, bowiem od 21 maja pełniła już w niej obowiązki kierownika. Barbara Żurawińska posiada wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu profilaktyki społecznej i resocjalizacji i specjalizację z zakresu organizacji pomocy społecznej. Spełniła również pozostałe kryteria określone w ogłoszeniu o naborze. Pełnienie swoich obowiązków już jako pełnoprawnej szefowej placówki rozpoczęła od dnia 6 czerwca.

Przypomnijmy, z poprzednią kierownik Dziennego Domu Senior+ burmistrz rozwiązał umowę w trybie dyscyplinarnym 21 maja 2020 r. Tego samego dnia ukazało się ogłoszenie o naborze na to stanowisko.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
M.
M.
11 miesięcy temu

Właściwa osoba na właściwym stanowisku. Gratuluję!

Gość
Gość
11 miesięcy temu

Gratuluję 🙂

obiektywny
obiektywny
11 miesięcy temu

Jak zwykle przyjmuje sie swoich.Kiedy i gdzie bylo ogloszenie o konkursie na to stanowisko.Dlatego byla tylko jedna kandydatura (wybranka burmistrza)

mgr Olek
mgr Olek
11 miesięcy temu

Chyba się przewrócę. Tak na oko wyglada, ze UM zatrudnił kogoś, kto NIE ukończył dwudniowych studiów internetowych, jest wykształcony w temacie, ma praktykę i może jeszcze wie o co chodzi. Może Portal sprawdzi, poczynając od wiceburmistrza nr2, następnie wiceburmistrza nr1 i samego Pryncypała, czy im się coś nie stało. Wystarczy ogląd zewnętrzny.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x