Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sezon grzybowy 2020 już otwarty


Kto jak kto, ale leśnicy dobrze wiedzą co „w lesie piszczy”. I jak napisali, że wracając np. z pracy albo w niedzielne popołudnie warto zajrzeć na chwilę do lasu, to naprawdę warto. Okazuje się, że niedawne opady i ciepłe dni już dały ten efekt, że pojawiły się pierwsze grzyby. Tak więc amatorzy leśnych spacerów i prawdziwi miłośnicy duszonych, smażonych , suszonych i marynowanych – pora do lasu.


red.

fot: Maks Siergiej/ Tomasz Krokowski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x